Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan vessem ezt fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vessem ezt fel a barátomnak, ill. jó ötlet-e egyáltalán?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, és van egy meleg barátom. Ő nem szeret nagyon melegbárokba járni (szimpla kocsmába se, eléggé visszahúzódó), de időnként elmegy ismerkedési céllal, és ilyenkor a baráti körünkből egy hetero lány szokta elkísérni.

Volt már barátom, le is feküdtem vele, de nem élveztem, mindig ilyen kötelesség-szerű volt. Még sosem voltam szerelmes fiúba (az exembe sem, csak vártam, hogy kialakul majd, és nagyon jó ember volt, szerettem, de nem éreztem többet, mint bármelyik fiúbarát iránt, ezért is szakítottam vele, hogy ne vesztegesse rám az idejét), egy-két lány iránt a múltból viszont máig tisztázatlan érzéseim vannak, ölelnivalóak voltak, jó volt az illatuk és gyönyörűek voltak testben-lélekben, és azt hiszem, többet éreztem irántuk, ami később elmúlt, és barátok lettünk.

Szeretném megosztani a meleg barátommal a kételyeimet, és elkísérni arra a helyre, ahol ismerkedni szokott (fiúk és lányok is vannak), de félek a reakciójától. Mit tegyek?

20/L


2016. aug. 21. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ha ezt pont így neki is elmondod, akkor nem hiszem, hogy pont ő nem értené meg miről is beszélsz.
2016. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor bátorságot gyűjtök :)
2016. aug. 21. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!