Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nem tudom, mit süssek a...

Nem tudom, mit süssek a barátomnak. Valami egyszerű és nagyszerű recept?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ne legyen benne se gomba, se máj - egyéb kikötés nincs. Nem jut eszembe semmi ütős recept, ha nektek van néhány a tarsolyotokban, kérlek, osszátok meg velem, köszi :)

2016. márc. 27. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Sült csirkemell.
2016. márc. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én valami rakott ételt csinálnék, mondjuk mexikói rakott krumplit (csilis babbal kell rétegezni a főtt krumplit). Előre össze tudod állítani (a csilit konzerv babból, akkor alig kell főzni), és amikor ott van, csak átmelegíted a sütőben.
2016. márc. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Így van a rakottas az nem is rossz. Szerintem csinalj egy francia rakottburgonyat naturszelettel. Nagyon finom. Vagy ha ez nem akkor, töltött csirke, köretnek adhatsz p.rizset, fõtt burgonyát stb.. Vagy ha gazdag vagy, akkor werlington bélszínt is csinálhatsz fél angolosan, de teljesen átsütve a legjobb. De ha a googleben is keresgélsz az se rossz ötlet, sok jó dolog van itt fent a neten.
2016. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!