Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen jelei vannak annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak annak hogy valaki biszexuális?

Figyelt kérdés
Miből lehet észrevenni? Milyen a beszéde, mozgása, öltözködése, mindenféle érzelmi reagálása?
2016. szept. 3. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem hiszem, hogy meg lehet állapítani. Szerintem rajtam sincs semmi konkrétum, amiből meg lehetne mondani. Az animések körében gyakoribb. L
2016. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez szerintem nem látható. Mármint én egy biszex barátnőmön se vettem eleinte észre, hogy valami van velük, mielőt még nem tudtam róla
2016. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Megrázó lesz, amit mondok.

NINCS semmiféle egyértelmű külső jele annak, hogy valaki biszexuális.

2016. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Én úgy vettem észre, hogy akiknek az öltözködési stílusa rockosabb/alternatív, náluk gyakrabban előfordul.

Többek között nekem is ilyesmi:D

2016. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Én a rockot képviselem mind zene terén mind öltözködésben, mégse vagyok biszex
2016. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, direkt ezért írtam úgy, hogy úgy vettem észre, náluk gyakoribb

Nem pedig azt, hogy minden rocker biszex :D

2016. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Én nem vagyok rocker mégis biszex vagyok szóval :D
2016. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

Mennyivel egyszerubb lenne a partalalas ha megtudnam allapitani valami "minta" alapjan ki biszex/leszbikus.

Sajnos, vagy nem sajnos nem lehet 100%-ra jelekbol megallapitani. (Ez mondjuk nem is baj a sok homofob miatt)

Persze aki nyiltan vallalja, arrol nem nehez eldonteni, de van aki inkabb probalja titkolni. Szoval nem egyszeru.

2016. dec. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Én egy teljesen nőies lány vagyok, úgy öltözködöm, rózsaszín körömlakk, feszes nadrág, és biszex vagyok, a környezetemben senki nem gondolja rólam! :)
2017. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Szerencsére semmi külső jele nincs ! Volnánk is bajba, a sok nős és párkapcsolatos ! Nincs 2 farkunk ! (sajnos )
2017. febr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!