Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mi a véleményetek a cum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a cum controllról? 19/F

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
Magyarul?
2016. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez most azt akarja jelenteni, hogy tudom szabályozni, hogy mikor élvezek el? Mert ha azt, akkor én tudom, és rohadt nagy előny. Ha érzem, hogy a párom is közel van hozzá, akkor engedem, had menjen, és mindig egyszerre megyünk el. Úgy vettem észre, hogy nőknél ez az egyszerre elélvezés nagyon nagy plusz, így hát mindig így hozom össze. 34/F
2016. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon hasznosnak találom. Amióta elvégeztem egy 2,5 éves OKJ-s cum control tanfolyamot, azóta úgy irányítom a cum-omat ahogy én akarom.

Azóta sokan úgy is hívnak, hogy Az Utolsó Cum-hajlító..

2016. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálnám valakinek :D 23/f
2016. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a cum control mikor nem hagyod a másikat elélvezni sokági igaz? hát velem ezt már csinálták egyszer, és életem legangyobb élvezése volt

csak ajánlani tudom 18f

2016. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
5 nek igaza van hatalmas élvezet
2016. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!