Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » El lehet hinni az ilyet? 19/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet hinni az ilyet? 19/F

Figyelt kérdés

Múlt héten házibulin nagyon berúgtam és egy bi fiúval aludtunk együtt. Tudtam hogy az egyébként.

És utána azt mondta Facen hogy leszopott csak nem keltem fel. Fura mert azt hogy hogy néz ki meg mekkora egész pontosan leírta. Szerintetek el lehet neki hinni?


2016. szept. 7. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak poénból megnézte hogy behazudhassa. Mondd neki hogy herpeszed van, ah bepánikol tényleg lepippantott.
2016. szept. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi van akkor, ha igaz? Semmivel nem leszel más ember csak mert valaki lepippantott álmodban.
2016. szept. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Bezzeg ha a kérdező lány lenne, mindenki agy nélkül rikoltozná hogy nemi erőszak történt
2016. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!