Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom azt állítja, h akármil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom azt állítja, h akármilyen nő felkínálkozna neki, ő nemet mondana, annyira szerelmes. Ezt tudom, h végtelenül szerelemes, érezhető, viszont ez a kijelentés hihetetlen. El lehet hinni ilyet, van ilyen?

Figyelt kérdés
ennyire megbízhatnék benne?
2013. jún. 24. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
igen van
2013. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
van.. ilyen, éreztem már én is így.
2013. jún. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
A DOPAMIN csodákra képes, simán felülírja a többi hormont.
2013. jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van ilyen.
2013. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A szerelem nem egyenlő dopaminnal, ne legyél már nevetséges hármas.

Amúgy lehetséges.

2013. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

#5


Akkor mivel magyarázod azt a rózsaszín ködös bmulatot amikor a felek "se lát se hall" stíluban enyelegnek? Normális állapotában meg hányik az ilyen dolgoktól.

2013. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#3-as, nem igazán egyértelmű, hogy mire írtad. A barátnője iránti szerelemre, vagy az újdonság csábító hatására? Mármint melyik által felszabadított dopaminra?
2013. jún. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
30%

Persze, hogy van ilyen. Kb. az első 1 hónapban. Max az első 1 félévben. Aztán majd elmúlik.


A szerelem nem a lila ködös nyálas üres ígérgetéseket jelenti. Akkor fogod megtudni, hogy szerelmes voltál valakibe, ha 90 évesen visszaemlékszel az életedre és, akire gondolva elsőként megdobogtatja a szívedet, nah abba voltál szerelmes. Ha szerencsés az ember, akkor ott ül mellette.


A barátságot sem lehet meghatározni előre, hogy örökké fog tartani, azt is majd csak életed utolsó éveiben tudod meg, hogy ki volt a barátod.


Így aztán ez az ígéret csupán csak egy felelőtlen és üres kijelentés volt. Persze, amikor kijelentette komolyan tette, de kémiai hatások alatt állt. Ez olyan, mintha részegen mondta volna neked. Amikor majd "kijózanodik", nem fog ilyeneket ígérgetni neked, vagy ha mégis, hazudik.


Szóval, ha észreveszed, hogy megnéz más nőket is, akkor ne légy csalódott. Valószínűleg te is ígérgetsz / ígérgettél neki sok mindent, amit később úgysem fogsz megtartani.

2013. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6

Egy csomó másik molekula bonyolult kombinációja okozza az agyban, a mai napig nagyon keveset tudunk az érzelmek mivoltáról. Sokan mondják pl, hogy endorfin=boldogsághormon. Ez nem ennyire egyszerű dolog, még a mai agysebészek sem tudják pontosan mi hogy, hol, miért zajlik az agyban. Egyszer olvastam valamelyik ezzel foglalkozó cikkben, hogy sokkal okosabbnak kell lennünk, hogy megértsük mitől is vagyunk ilyen okosak.

2013. jún. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, létezik ilyen, igen.

Én pl. azért mondanék nemet akármilyen nőnek mert utálom őket...másik véglet, de létezik ilyen.

2013. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!