Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti hogy mondtátok el otthon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy mondtátok el otthon hogy biszexek vagytok?

Figyelt kérdés

Én 19/F és biszes de nem merem elmondani itthon. Jó ez igy?

kort és nemet is irjatok légyszives


2016. szept. 11. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy mellékesen elmondtam, nagyon semmi reakció nem volt, semmi nem változott. 16/L
2016. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne elmondani? :)
2016. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából úgy mint az első válaszoló. Nem okozott nagy megdöbbenést.
2016. szept. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért is kéne elmondani?...


Azt gondolom férfiak százezrei élhetnek úgy ma Magyarországon, hogy a családjuk, barátaik, ismerőseik nem tudnak arról hogy ők melegek vagy biszexek.


Minek kell elmondani? Komolyan nem értem.


22/f, biszex

2016. szept. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó, ha tudják, mert senki sem szeret hazugságban élni szerintem. Az elég ciki, ha egy férfi csak dugni jár pasikkal és azért is bűntudata van, mert fél a megvetéstől. Ezt egy csomóan titokban csinálják és szégyellik, ami szerintem nem jó. Ki akar így élni?

Egyébként nekem rosszul fogadták. 19f

2016. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

5:

A hazugság nem ugyanaz, mintha nem mondasz el valakinek valamit.


Ha valaki nem kérdezi meg tőled, hogy ma mit csináltál délután ("egy másik srác seggét kúrtam"), akkor azt nem elmondani pl miért hazugság?


Az is hazugság akkor, ha nem mondod el mindenkinek, hogy tegnap este recskáztál?


Hidd el ez a fajta "igazság" nagyon keveseket érdekel mindkét oldalon.

2016. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6-os, szóval, ha nem kérdezem meg a páromtól, hogy megcsal-e, akkor teljesen rendben van, ha nem mondja el?


Egyébként szerintem a családnak, esetleg közeli barátoknak érdemes elmondani, hogy ne érje őket váratlanul/ne kelljen titkolni, ha azonos neművel kezdesz kapcsolatot. Viszont másoknak nem muszáj, hiszen semmi közük hozzá. Mondjuk, ha rákérdeznek, akkor elmondom az igazat, nem csinálok belőle gondot, teljesen normális. 1-es voltam.

2016. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
5-össel értek egyet. Ez mindenkinek a magánügye. Ha soha nem látnák a srácot csajjal, akkor az már feltűnő lehet mindenki számára és kénytelen lenne elmondani, hogy miért, de addig meg ez mindenkinek a magánügye. én sem mondtam el otthon soha, mikor egy időben két sráccal összejárogattam anno. Ez teljesen rendben van így. Ezek csak kalandok, senkinek semmi köze hozzá. Nem értem, hogy ezt miért kellene bejelenteni. Házasságot/összeköltözni egy lánnyal/fiúval (ha csőmeleg lennék) (párkapcsolat céljából) már azért bejelentenék én is, de addig meg ez csak az én dolgom. 29/F vőlegény
2016. szept. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, 6-ossal értek egyet :) 8-as voltam :)
2016. szept. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A családom lenne a legutolsó a Földön, akiknek elmondanám. Se a családomnak, sem pedig bármelyik ismerősömnek még csak sejtése sincs erről, ugyanis igyekszem titokban tartani. Mivel az engem körülvevő személyek (a családom főleg) rendkívül utálatos, aljas és előítéletes emberek, én pedig egyszer mondanék bármi ilyesmit, akkor életem végéig homokosnak lennék bélyegezve. Pedig a kettő nem ugyanaz!


Ráadásul ez a biszex hajlam nálam egy ösztönös beidegződés, amitől nem tudok szabadulni (mivel alapvetően undorodom a férfi nemtől). Viszont gyerekkor óta megvan. A legrosszabb, ha tudod hogy van ilyen hajlamod, viszont ugyanakkor utálod is mert nem tudod elfogadni magadnak, de nem tudsz szabadulni tőle és nem tudod senkivel sem megbeszélni.

De visszatérve a kérdésedre, ez a te saját magánügyed, amihez az égadta világon senkinek semmi köze. Ha mondjuk te is olyan problémákkal küzdesz mint én, akkor ha van olyan megértő személy akinek ezt bármilyen gond nélkül el tudnád mondani (legyen az szülő vagy közeli barát) akkor nem árt kibeszélni magadból. Ha mást nem is, legalább az ember lelkén könnyít valamelyest. Ugyanis nem jó az, ha a saját érzései emésztik föl az embert.


25/f

2016. szept. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!