Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek helyesen cselekedtem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyesen cselekedtem?

Figyelt kérdés
Van egy lány rokonom, akivel igen jó a kapcsolatunk, és a hétvégén elmentünk a strandra, viszont hozta 2 barátját, és srácot meg egy lányt. Én egy picit vékonyabb biszex srác vagyok, és a másik srác igen jól nézett ki :D Beszélgettem vele elég sokat, tök jófej, össze is barátkoztunk. (Ő egyébként 19, én tizenhét éves). Mivel neki van jogsija, megbeszéltük hogy elmegyünk kocsikázni ma délután, poénból. Aztán ahogy mentünk az autóval, feljöttek a csajok, meg a szex. Végül kinyögte hogy ő nem csak a lányokat szereti. Kaptam az alkalmon, és mondtam hogy én sem. Ezután megkérdezte hogy lehetne-e valami, persze senki nem tudná meg, mert az nem csak nekem lenne gáz, hanem neki is, mert eléggé népszerű, és igazi "don huan" típusú srác, 190 centi magas, street workoutol :D . A vége az lett hogy egy erdősebb részen megálltunk, ahol egy autó se jár, és 1 órán keresztül az autóban dugott, és valami hihetetlenül kellemes érzés volt, ahogy éreztem a testét, meg az izmait ahogy összerándulnak és rám koncentrálódnak. A végén lepacsiztunk, kitett a házunknál, és megegyeztünk hogy nem mondjuk el senkinek. Szerintet

2016. szept. 15. 18:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek helyesen cselekedtem*?
2016. szept. 15. 18:14
 2/11 anonim válasza:
100%
Ahogy érzed, neked kell tudni hogy jó volt e. Akartad? Tetszett? Akkor? :)
2016. szept. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Jó volt igen, de utólag így fura..
2016. szept. 15. 18:51
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Megegyeztetek, hogy nem mondod el senkinek. Ezért aztán most itt világgá kürtölöd. A szitu leírásából a barátnők már tudják is hogy kiről van szó, de ha esetleg még nevet is írnál, az még praktikusabb lenne.
2016. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudják, nem használnak GYK-t :D :)
2016. szept. 15. 21:00
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Élvezted? Mert ha igen, akkor jól cselekedtél.
2016. szept. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

van autóm...és erdős részt is ismerek .)

ha gondolod,irj .)

2016. szept. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van :))

Írj nyugodtan ! ;)

2016. szept. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem miért nem történik ilyen?
2016. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A sztori egy kamasz fantáziájának terméke...de kétség kívül izgatóan hangzik :)))
2016. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!