Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtem új munkahelyre kerülés előtt?

Figyelt kérdés

Holnaptól kinti közmunkára megyek,mert más nincs sajnos.Előtte kitapasztaltam,hogy a csapat egyék része szívesen fogad,a másik része elutasít(Ilyen szövegekkel:,,hallom közénk jössz dolgozni)

Úgy döntöttem megkeresem a leendő brigádvezetőt,és felvázoltam a kételyeim.Azt mondta lesz 84 ember majd kiválogatom kivel akarok dolgozni(flegmán). Szerintetek korrekt viselkedés volt részemről???


2016. máj. 31. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Közmunkában nem fognak senkit kiemelni, jobban vigyázni rá (kivéve, ha fogyatékos vagy valami komoly indok) az életben mindig b..ogatni fognak, ezt fogadd el, én szakács voltam, nem közmunkán, mégis egymás farkát kínáltuk ebédre, illetve letárgyaltuk, hogy melyikünk édesanyja árulja a testét több órában, meg népművészeti agyagedénynek is hívtuk egymást, de minden 5. percben. Szokj hozzá. Nem lesznek mindig kimeletesek, ők már kialakítottak egy brigádot, mindig csipkedik az újat, hogy húzzon el, mert akkor kicsivel többet kapnak, unokatestvérem közmunkás volt, 21en megkerestek havi 65e-t, most 42en vannak, és havi 52e-t keresnek, átment megint egy kevesebb brigadba es többet keres..
2016. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Őszintén... ezzel sztem leírtad magad. Akit csak közmunkára vesznek fel, az sztem ne játssza a kis királylányt és ne válogasson... a brigádvezető is ezt gondolta, még nem is dolgozik itt a kiscsaj, máris kényeskedik, hogy kivel akar dolgozni... elárulom, komolyabb felelősségű nem vezető munkánál sem tudod megválogatni, kivel dolgozol együtt. Amit kapsz, azzal dolgozol.
2016. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát lehet ezzel a húzással nem leszel közkedvelt sem a főnök, sem a kollégák szemében...megpróbáltad, mondjuk szerintem hülyeség volt előre leírni magad a többiek előtt és a kollégákat a szemedben...


23F

2016. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!