Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csináljak, ha a barátnőmme...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarlisle kérdése:

Mit csináljak, ha a barátnőmmel egy éve vagyunk együtt, de most összejött egy sráccal és mindkettőnkkel együtt akar lenni?

Figyelt kérdés
Nekem ez nem jön be vagy velem vagy nélkülem így kihasználva érzem magam, ha nincs az egyik ott a másik...

2016. szept. 17. 01:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele!?! Érthetetlen, hogy ez még nem történt meg eddig.
2016. szept. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Orultseg123 ***** válasza:
100%

Szakits vele. Ha szereted akkor is.

Nem ertem ezt miert kell megkerdezni. De ha mar aalapbol fel teszed a kerdest, tudod hogy nem helyen valo amit csinal es ez neked sem tul kedvezo.

Lepj minnel hamarabb.

2016. szept. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?! MELLETTED összejött egy másik emberrel is? Tudod ki élne hármas kapcsolatban :D Meg tudod kihagyná, hogy a párja maga mellett tartson még egyet.
2016. szept. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az nem barátnő.
2016. szept. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Újra kellene olvasni a kérdést, a cimkéket, és a felhasználó nevéből következtetni :)
2016. szept. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú vagy, ha lány, mindenképp beszélj vele erről, hiszen gondolom nem volt semmi előre megbeszélve, hogy mi az ami belefér, mi az ami nem. Ha nem tudtok megegyezni a dologról, akkor a legegyszerűbb szakítani. Ha meg tudtok, akkor pedig értelemszerűen folytassátok úgy, ahogy közösen megbeszéltétek.
2016. szept. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyzetben voltam énis.Sajnállak mert elég rossz szitu.
2016. szept. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is biszex vagyok, mégse lennék egyszerre együtt egy lánnyal és egy fiúval! Páromnak se hagynék ilyet. Ha nem nyitott kapcsolatban vagytok, akkor ez megcsalás... Ráadásul a tudtoddal, de az előzetes beleegyezésed nélkül! Nem csak kihasználva érzed magad, hanem úgy is van, jól meg is lettél alázva. Miből gondolta, hogy tehet ilyet veled? Dobd ki, mint a macskát!
2016. szept. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már ilyenről, hogy mi lesz ha neki vagy nekem lesz egy csávó, de sosem egyeztünk ki. Pl.amikor nekem lett volna akkor haragudott rám. Most pedig egy buliban előttem jött össze egy csávóval. Mondtam, hogy jó legyen boldog, de ő engem is akar nem akar elveszíteni. Mi legjobb barátnők is vagyunk, viszont a fiúval többet van engem elhanyagol és így nem megy. Félek ha szakítok vele akkor a barátság is tönkremegy.
2016. szept. 17. 13:43
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagyok, de a párkapcsolatba nem fér bele egy harmadik. Ha a barátnődet mint barátot meg szeretnéd tartani, akkor tisztázzátok, hogy ki mit szeretne, és tartsd meg csak barátnak.
2016. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!