Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ha egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trixiék kérdése:

Szerintetek ha egy másik lánnyal lecumiznánk páromat, befeszűlnék a lányra vagy palimra? Látatlanba izgat a dolog, de félek ott zavarna!?

Figyelt kérdés
Amugy én bi lány vagyok, párom soha nem nyúlt még lányhoz akit hazavittem harmadiknak, csak néz minket és engem dug meg közbe, vagy lecumizom és a lány néz minket, de nem száll be.
2016. szept. 26. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod ilyen megértő volt eddig veled, akkor szerintem ne legyél féltékeny!
2016. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanba cserélnék a pároddal!! :)
2016. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Párod elég megbízhatónak tűnik ha eddig nem próbálta beügyeskedni a farkát a másik lány puncijába.

És gondold végig, te vele és egy másik emberrel élvezed a szexet. OK a másik ember lány, és azért van ott, hogy egy másfajta élvezetet nyújtson neked amit a párod nem tud, de nyilvánvalóan izgatja a dolog.

Ha kapna egy közös cumit, igazándiból mi történne? Igaz, hogy ő technikailag egy másik lánnyal fogja élvezni, de mivel ugyanez a lány neked is örömet okoz, olyan, mintha az örömöd forrását megosztanád vele.

Szerintem nyugodtan tedd meg és ne feszülj rajta. Hidd el, ha kap egy ilyen ajándékot (sőt ha netalán később meg is dughatja a másik lányt a jelenléteben), az élvezetet ugyan a lányhoz kapcsolja majd, de az élményt, amit kapott azt hozzád, mert végül is tőled kapta. Ez a te érdemeidet növeli a szemében és ettől téged fog jobban szeretni, és többre becsülni, nem a másik lányt. Ő csak egy örömforrás, de semmi több. Tehát egészen nyugodtan tedd meg ha izgat.

2016. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Istennő vagy!


Amúgy próbáld ki, máshogy nem fog kiderülni. Maximum szólsz, hogy neked ez nem oké.

2016. szept. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
nem akartok csatlakozni hozzánk? :O
2016. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyire vagy féltékeny a párodat illetően, az ex barátnőm nem volt túlzottan féltékeny, és össze is hozott egy hármast egy barátnőjével, és igaz a lányt nem dugtam meg, de petting és orál volt oda vissza, utána beszéltünk erről és rosszul esett neki, hogy ő többnek látta a részemről mint élvezetnek a másik lánnyal való kamatyolást, és ez után érezhetően nem úgy működtek a dolgok, mi több szakítás is lett belőle.

Nem őt akarom hibáztatni, de elkezdett nem bízni bennem, és onnantól belemagyarázta minden helyzetben, hogy más nőt nézek meg, másra izgulok miközben vele vagyok...

2016. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened. Te tudod, mennyire vagy féltékeny típus. Annyit viszont megkérnék előre, hogy a párodra akkor se haragudj utána, ha hagyod őket, és mégsem esik olyan jól a dolog. Ő nemcsak azt hagyja, hogy te más lányokkal csináljad szabadon, de még akkor is visszafogja magát, amikor a másik csaj ott van meztelenül, és nem nyúl hozzá. Azért ez férfiként egyáltalán nem lehet könnyű. Szóval inkább örülj neki, hogy ilyen pasid van, aki mindenben benne van, amit csak szeretnél! ;)
2016. szept. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a párodnak egy felejthetetlen élményt nyújtanál és szerintem nem lenne probléma. Főleg, ha már csináltátok így legalább egymás mellett. Ha nem zavart, hogy mellette szexeltek akkor egy sima orál sem fog zavarni.
2016. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!