Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiu-lány párokat kérdeznem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu-lány párokat kérdeznem, hogy mit szolnátok főleg fiuk ha a barátmőtöket hármasozás közben a másik lány felcsatolhatóssal megakarná dugni és ti már nem férnétek hozzá?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
végignézném, de előtte beleverném a farkam a bnőm szájába
2016. okt. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

hát vagy:

a, várnék a soromra és addig a másik lány fuvolázik

b, szendvics lenne

c, csak néznék és addig pihennék és drukkolnál

d, felébrednék el elmennék dolgozni mert hétfő reggel van...

2016. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Örülnék neki. Hármasozásnál amúgy sem férsz folyton oda, csak logikát nézve, de éppen ez a szép benne. Amúgy meg ott a szája, de aki már volt hármasban az tudja, hogy néha az kettes amíg a másik pihen pár percet és nézi a szexet.
2016. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolso!

Te meg nem voltal harmasban?

2016. okt. 4. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

négyesben voltam ha az számít, de az már számunkra tömeg, akkor tényleg mindenkivel kell törődni és tényleg nem férsz néha oda.

Hármasnál még kényelmesen tudsz fogdosni, csókolgatni (és a többi), anélkül, hogy zavarj valami nagy eseményt, viszont négyesben olyan mintha valaki mindig kimaradna és rossz dolog mindig a negyedikre is figyelni. Az inkább úgy megy, hogy 2-2 ahol a párok váltogatják egymást.


Egyszer majdnem összejött egy 2 csaj hármas (még mindig bánt, hogy nem jött össze) és ott volt szó erről a felcsatolhatóról. Őszintén, én ilyenkor tényleg csak hátra dőltem volna és élveztem volna a képet ahogy egy csaj dugja a másikat.


Plusz a beszámolókat nézve tök jó a Spitroast, de ha bele van lendülve a lány és élvezi ahogy hátulról kapja akkor csak zavarja ha egy farok van a szájában.


(most esett le, hogy te inkább análra gondolsz)

2016. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen van amikor a ket csaj annyira egymasal van elfoglalva,hogy ha oda is fernek biztos nem foglalkozna Velem a passziv fel,de ilyenkor En is csak hatradolve figyelem az akciot.

Egyebkent nem az analra gondoltam mert undorodok tole!


Csupan a dugasra de oda nem mindeg ferek a masik lanytol..

Egyebkent mi az a Spitroast??

2016. okt. 4. 17:03
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
ha beírod a googliba, az első találat elmondja
2016. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ertem!

De nem erre gondoltam.

2016. okt. 4. 17:28
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

nem zavarna :)

de a barátnőm kényeztethetne szájjal is, az izgalmasabb lenne..

2016. okt. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
közben mindketten tudnak szájjal kényeztetni és ez jó :)
2016. okt. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!