Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Alábbiakból lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alábbiakból lehet, hogy biszex lenne kolléganőm?

Figyelt kérdés

Szóval átlagban szívja a véremet,direkt az ajtóba beáll,hogy hozzá érjek és akkor tök hangosan jajj hááát nekem jön nézzétek meg. Hozzá érek tényleg véletlenül nézd meg szexuálisan zaklat x,meg ilyenek :D

Akkor sokat dicsér.

Kicsit fiúsabb jellem.

Egyszer rá kérdezett arra,hogy leszbikus vagyok e, mondtam,hogy nem. Amúgy tényleg nem vagyok,inkább biszex,bár sem nővel sem férfival nem kapcsolatom,férfiakkal csak randizgatok.


Viszont kettesben vagyunk,beszélgetünk akkor abszolút normális velem,nincsenek két értelmű beszólásai,nem szívja véremet olyan szinten,persze azért volt rá példa.


Nem tudom hová tenni. Időnként olyan mintha bejönnék neki és azért csinálja ezeket, hasonlókat egy volt kollégám(férfi) akkor csinált,mikor bejöttem neki.


Vagy lehet csak ilyen típusú?


Mindketten nők vagyunk ha ez nem derült volna ki :D


2016. okt. 8. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, próbálj meg tapogatózni nála, te is oda-oda szólni egy-egy ilyen "vérszívásnál" :)
2016. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Valószínű leszbi, és próbálja kipuhatolózni, hogy benne lennél-e. Ha nem, akkor offold, ha igen akkor meg sok sikert.
2016. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy tuti.

Ne könnyű az ilyen munkatárs.

2016. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Háát nem egyszerű :D
2016. okt. 8. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!