Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ma, a kolléganőm érettségi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma, a kolléganőm érettségi előtt álló fia szabályosan körbe-tapizott. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Én sem köpni, sem nyelni nem tudtam, annyira meglepődtem, annyira előzmények nélkül történt, hogy még tiltakozni is elfelejtettem...

Fel kellett volna pofoznom? Áruljam be az anyjánál? Tegyek úgy, hogy semmi sem történt? És ha megint megteszi?



2016. febr. 1. 21:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Ne csinálj semmit !! :D
2016. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell szégyellni a korkülönbséget, és egyébként is titokban tarthatjátok ;) Ha benne lennél valami másban, hát hajrá ;)
2016. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
60%
Pofon, jó alaposan!
2016. febr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%

Ha jó alakod van, akkor örülj a kéretlen bóknak.

Ha nincsen, akkor természetesen verd ki a balhét.

2016. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 RRR ***** válasza:
45%
legközelebb emeld fel hirtelen a térded a lába között
2016. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
Két sallert a pofátlan kis szrházinak.
2016. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az anyjánál semmiképp ne áruld be. Ha érettségi előtt áll akkor már elég nagy ahhoz hogy kettesben megtudjátok beszélni. Ha nem találkoznánk többet akkor hagynám,de ha igen és újra csinálná akkor szólnék neki,hogy ez bizony engem zavar és legyen szíves hagyja abba.
2016. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Hát kemény a srác:D Az anyjának ne mond, rohadt kínos lenne neki.
2016. febr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Zebra3328 válasza:
Ha neked nem volt jó, akkor közöld vele, hogy ez mégegyszer nehogy előforduljon, mert annak folytatása lesz. Vagy most szólj a szüleinek. Valamit mindenképpen lépj az ügyben, mielőtt el nem szemtelenedik a srác.
2016. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

9-es

" mert annak folytatása lesz..."

Másra sem vágyna jobban :)

2016. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!