Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A fiúk miért nem veszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem veszik megcsalásnak, ha a biszex (! ) barátnőjük egy másik lánnyal csókolózik/szexel?

Figyelt kérdés

Biztos van, akinél ez megcsalás, de én többször hallottam olyat, hogy eleve biszex csajt akar a fiú, mert akkor a barátnője lányokkal is lenne, meg még tetszene is neki a dolog, nézhetné, hármasozhatnának, stb.

De ha egy lány biszex, az azt jelenti, hogy szereti a lányokat is, tehát ha lefekszik eggyel, akkor ugyanúgy kívánja, beleszerethet stb, mintha pasival tenné.

Akkor miért nem megcsalás?!

Ha egy hetero lány csókolózik egy csajjal buliban poénból azt oké hogy elnézi a pasi, mert tudja, hogy a hetero lány sose hagyná el egy csajért meg nem is tetszett neki a dolog valószínűleg.


2016. okt. 9. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, hogy "a fiúk" miért nem, de számomra minden szerelmi vagy szexuális tevékenység megcsalás, amit a barátnőm mással csinál.

F 30

2016. okt. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Mert úgy fogadta el, hogy biszex, és ezt kapcsolatban sem adja fel a lány. Van egy monogám hetero kapcsolata, emellet kiélheti leszbikus hajlamait lányokkal.
2016. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem csak akkor tetszene ha harmásba csinálnánk másképp megcsalás 21/f
2016. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Én biszex nő vagyok. Soha nem voltam úgy együtt másik nővel, hogy a férjem ne tudott volna róla. Neki ezzel semmi baja. És valószínűleg azért, mert 1. soha nem adnám fel a házasságomat egy másik nőért, mivel érzelmileg abszolút nem vágyok másik nőre, nem tudnék egy nőbe beleszeretni, sem kapcsolatban élni. Tehát nincs mitől tartania. Nem fogok lelépni egy másik nővel.:)

2. Izgatja a fantáziáját. Már rég nem volt dolgom másik nővel, viszont amikor egy időben igen, akkor maga a gondolata, amit meséltem a férjemnek, az nagyon beindította a fantáziáját, szinte telhetetlen volt velem, ami meg nagyon pozitívan hatott a kapcsolatunkra.

2016. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Van akinek a kapcsolatába belefér. Van akiébe nem. Megbeszélés kérdése
2016. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Én annak venném. Mondjuk eddig nem volt biszex csajom ,csak heterók (az egyik méghozzá sajnos elég homofób).
2016. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
*o
2016. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Ha nőre vágyik és a teljes szexuális életéhez és a boldog élethez neki egy nőre is szükség van, akkor legyen. Férfi létemre nem tudom megadni neki, ha pedig tiltanám akkor a boldogságában korlátoznám.

Egy lány ilyen téren nem rivális. Ha pedig netán beleszeret és elhagy miatta, akkor nem is én voltam neki a tökéletes, és előbb utóbb úgyis megtörtént volna. De ha csak a szex kell meg egy barátnő akivel lehet lelkizni, de közös jövőt, családot velem akar akkor annak bátran legyen része egy barátnő neki. Nincs ezzel semmi gond.

2016. okt. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Ki a fene írja, hogy "kapcsolatba belefér"? Az ilyet csak ne hívjuk kapcsolatnak.


A másik pedig hogy én férfi vagyok és megcsalásnak venném abban az esetben, ha engem kihagynának a buliból.

2016. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Ez azert nem allja meg a helyet!

Hetero lany "poenbol" buliban mas lannyal csokolozik!

Az a lany nem hetero!

Min. Biszex!

2016. okt. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!