Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Pasik! Nálatok megcsalásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nálatok megcsalásnak minősül, ha a barátnőtök lefekszik egy másik lánnyal csak úgy, nem szerelemből, vagy ilyesmi, hanem csak megkívánta?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok, köszönöm :)

2014. aug. 26. 00:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Igen. 25
2014. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem de legközelebb hívjanak engem is 19
2014. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
kifejtenéd? miért?
2014. aug. 26. 00:24
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátom mondta, hogy ha nővel csalnám meg, akkor az nem lenne igazán megcsalás, mivel nem lenne behatolás. Nyilván nem esne jól neki, de nem akadna ki annyira mintha férfival tettem volna és meg tudná bocsájtani.

Csak azért, mert szoktunk néha filozofálni, hogy szerinte ilyen helyzetben hogy reagálnának a férfiak. Ő úgy ahogy írtam.

2014. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
és ha pl én benne lennék egy hármasban, de előtte szeretném kipróbálni, milyen a csaj?
2014. aug. 26. 00:37
 6/21 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
100%

Az,mert nem érdekel,hogy kivel,mivel,de ha mással van akkor az megcsalás.

19

2014. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
a-a! Akkor már azt a próbát a 3asnál ejtsd meg!
2014. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%

Tudom, hogy más. De gondold el fordított helyzetben, ha a pasid egy pasival feküdne le, mit gondolnál? Nem csak, hogy megcsalás de még undorító is.

Mármint most nem a melegek ellen vagyok, csak az undorító, hogy a barátom egy másik férfivel szeretkezett.


Tudom-tudom, a lány-lánnyal az izgató és nem undi :D

2014. aug. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Amikor volt barátnőm, mára már visszanézve elég hosszú ideig. Akkor még örültem is neki.


Fontos tény, hogy a biszex lányok sokkal valószínű a pasijukkal is tüzesebbek.


Meg szex ez is, meg csalás. De nem engem cserélt le valaki jobbra, egy (kis) időre.


Én erre úgy tekintek mint az evésre meg az ívásra. Az a jó, ha lánynál mind kettő van.

2014. aug. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%
Ja 38/F, de erre ha jól emlékszem 26 évesen jöttem csak rá. ;)
2014. aug. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!