Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk! Nektek volt mar olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Nektek volt mar olyan hogy a baratnotok kerdezte hogy ki probalnatok e valamit fiuval es azt valaszoltatok hogy nem, kozbe titokba vagytok ra?

Figyelt kérdés
hany evesek vagytok?
2016. okt. 11. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Az exemet izgatta..mindenben nyitott volt a kapcsolat,tehát előtte szoptam,és szopattam..de nem volt titok.

38

2016. okt. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Kizárt dolog! Én heteró vagyo, Ő nem szereti a b*U*Zik*at!
2016. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Mint az a sok no aki kiprobalja mas nokkel..?

Igaz utcso?

2016. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
2-nek cimeztem!
2016. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%

ma 21:31

Bocs de én sosem kérdeztem meg a csajomtol hogy "te figyelj nincs kedved kipróbálni egy nővel?" Pff

2016. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Hát figy először is derítsd ki miért kérdezte ha azért h teszteljen akkor jobb ha titokban marad a dolog..


De ha meg bejön neki ez akkor még mindig mondhatod, h meggondoltad magad :)

2016. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Pedig a legtobb csaj kiprobalna dolgokat, akar csak egy simit is.... ez csak pasiknal tabu.


Ha megkerdezne en megmondanam amit probalnek, siman. Parkapcsolat nem egmas vagyairol is szol? Ha titkolozunk, nincs bizalom, nincs ertelme a kapcsolatnak sem.

2016. okt. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Az exem nem kérdezett ilyent, hanem megszervezte a 2F+1N-t, hogy előtte leszopjuk és megdugjuk egymást, miközben őt is kielégítjük.
2016. okt. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

5!

Nem is hozzad szoltam.

2016. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!