Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok és a haverom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok és a haverom teljes heteró és le szopnám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 19:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Betegek vagytok, máshol ezért akasztás jár (pl. Irán :D)
2016. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
82%
Én mind a két oldalról (ha én szopnék-ha engem szopnának) bennelennék.15F
2017. febr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


Nehéz helyzet.


Ha már van ilyen tapasztalatod, azaz szoptál már le valakit, valakiket, akkor gondold végig, hogy akkor mi volt a stratégia, milyen az a stílus, amivel "eredményre" jutottál.


2. Ha még nincs "csábítási" technikád, akkor én a következőt javasolom.

Amikor ketten vagytok, akkor mesélj vagy kérdezz szexuális témáról. Ha a barátod vevő erre a beszélgetésre, akkor sződd bele a gondolatot mint erotikus fantáziát, vagy mint egy érdekes lehetőséget, hogy Te bizony szeretnéd majd kipróbálni, hogy milyen lehet egy fiú farkát megfogni esetleg leszopni.

3.

- Lehet elutasítja ezt a gondolatot, ez nem jó hír.

- Lehet hogy felajánlkozik :)

- Lehet nem utasítja el, de nem is "csap le" a lehetőségre. Ez esetben pár nap múlva, miután Ő is gondolkodhatott e felvetésen, (mert fog az biztos) szóval pár nap után már direktben felvetheted, hogy a múltkori témát azaz a fiús szexet örömmel kipróbálnád rajta.


Ez a lehetőség, még a heteró beállítottságú fiúk nagy részét is érdekli, már csak a kipróbálás kedvéért is.


Lajos Bp.54.

2017. ápr. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
Hozzám is jöhetne Tolnába egy jó forró száj!
2017. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!