Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy haverom és a barátnője...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy haverom és a barátnője hármasoznának velem (én meleg fiú vagyok). Szerintetek belemenjek?

Figyelt kérdés

Tegnap vallotta be nekem h ő biszex (nem lepett meg, eddig is sejtettem h érdeklődik errefelé is, csak mert régóta van csaja nem nyomultam rá soha). És mint kiderült a bnője is tudja és elfogadja, és most keresnek egy fiút hármashoz. És rám gondoltak, mert tetszek a srácnak, meg tudják h meleg vagyok.

A srác tetszik, ez eddig ok. Viszont ott lesz a csaj is. A csajjal nem kell csinálnom semmit, sőt ő kicsit ilyen "mellékszereplő" lenne, de azért ott lesz. Ez engem zavar, pláne h a srác még nem volt fiúval, tuti dögöcős lesz a story az elején (ismerem az ilyen szitukat), és nem tudom elengedni magam ha közben egy csaj bámul...

A másik: nem akarom h ez bekavarjon, a sráccal már régóta jóban vagyunk, és ha most a csaja féltékeny lesz vagy rájön h így élesben mégse fogadja el annyira azzal csak én szívhatok és tuti én leszek a bűnbak. Mindig a meleg srác szív (az ilyen szitukat is ismerem már sajnos)...

Szal szeretném, bejön a srác, és kipróbálnám szívesen ^.^ (Meg hát tényleg inkább velem dugjon mint szerezzen vki mást XD De rohadtul zavarna a csaj jelenléte és az agyam is azt mondja h ezzel többet veszthetek mint nyerhetek.

Ti mit tennétek sztetek mit csináljak?

19/F



2015. dec. 14. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kihagynám ezt a helyzetet, mert ebből később még gond lehet.

Vagy kicsit iszol előtte, hogy ne érdekeljen a csaj, megcsinálod a srácot és utána felejted el gyorsan.

2015. dec. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már megmondtad saját magadnak : "De rohadtul zavarna a csaj jelenléte és az agyam is azt mondja h ezzel többet veszthetek mint nyerhetek." Ha úgy érzed nagyobb a vesztenivaló és nem tudnál úgy részt venni benne, ahogy szeretnéd, akkor inkább ne. Nem a hármas felállás ellen beszélek erkölcscsőszködve. Mint minden szexuális aktusba, ebbe a felállásba is úgy érdemes belemenni, ha határozottan úgy érzed, hogy teljesen fel tudsz oldódni benne. Ha mind azt problémának látod, amit leírtál, akkor jobb most nemet mondani, mint utólag szívjál.
2015. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem eri meg inkabb dugj meg engem 😂😂 18/f/p
2015. dec. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

hát, nincs benned egy pici kíváncsiság sem csajok irányában? Egyáltalán nem tudnál azzal a csajjal semmit sem elképzelni? Csók, tapi, bármi?

A megoldás az lenne ha a csajra is beizgulnál és tényleg hármasban csinálnátok.

Ajánlom ezt a filmet:

[link]

2015. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak én írtam ki volna ezt a kérdést! :D

Szintén volt egy haver és a nője. Próbálták hármasban,egy csajt vettek be,de az nem jött be a nőnek. Aztán megismertek engem,megbeszéltük ezt a 3as dolgot,és kipróbáltuk. Nekem sem ment,mert zavart a nő jelenléte. Igaz,vele semmit nem csináltam,ketten kényeztettük a pasit. De így is tökre feszült voltam,nem tudtam ellazulni. Igaz,azután voltam párszor a pasival titokban,csak mi ketten. Nos,az úgy ment és jó is volt. És nem romlott meg a barátság ez miatt,sőt rosszabb sem lett. Szóval azt mondom próbáld ki. Ha már így lebeszélték a dolgot maguk közt,és akarják is,akkor hidd el nem fogja a csajt zavarni mikor már élesben ott leszel vele.


20on éves meleg srác

2015. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ftf1983 ***** válasza:
100%
Régebben engem is hívtak ilyen hármasba, de mivel a nők nem izgatnak így nem mentem bele. A gondolattól is rosszul voltam, hogy ott legyen egy nő a szexben. Srácokkal simán mehet a többes. A barátságotoknak akkor tudna ártani, ha nem tudjátok éretten kezelni a szitut. Én több barátommal is szexeltem már és egyáltalán nem volt negatív hatással a barátságunkra a szex.
2015. dec. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy írod ez probléma lehet.hagyd a 3ast másra.vagy a srácclal 2esben vagy sehogy.
2015. dec. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!