Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tegnap szexuális kalandban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szexuális kalandban volt részem, csókolóztam és nyelveztem egy lánnyal, lehet hogy biszexuális vagyok? 23L

Figyelt kérdés

Tegnap szexuális kalandban volt részem, ahol, életemben először, nyelveztem és csókolóztam is egy lánnyal. A lényeg, hogy már sajnos 2 éve annak, hogy szexeltem valakivel, de tegnap adódott egy lehetőség és éltem is vele. (Már meg volt tervezve ez a dolog 1 hete.)


Hármas szex volt, egyik ismerősöm, akik 3 éve járnak, kitalálták, hogy szívesen fogadnának egy ilyen kalandban. Nekik még nem volt ilyenben részük és nekem se, de élveztük.


Minden rendben ment, a srác szeretkezett velem és barátnőjével is, kinyalt engem és őt is, a fordulat akkor jött, amikor a fiú hátára feküdt és én, illetve barátnője, közösen nyaltuk a péniszét. Már 1 héttel ezelőtt is mondtam nekik, én csak a srácokat szeretem és a lányok nem vonzanak, azt mondták, rendben van és elfogadják ezt, ennek ellenére, az egész kaland során, gyengéden közeledett felém a barátnője. Simogatott, megölelt, puszilta a testem, sóhajtozott és a szemembe nézett sokszor.


Amikor nyaltuk közösen a péniszt, egyre közelebb és közelebb került hozzám a barátnője, közben végig nézett engem, majd azon kaptam magam hirtelen, hogy nem a péniszhez ér a nyelve, hanem az én nyelmvemhez. Utána gyengéden nyalogatta az arcomat, sőt, meg is csókolt sokszor.


Először nagyon megijedtem, de ez csak néhány másodpercig volt így, utána nagyon kellemes érzés volt nekem és élveztem. Akkor, ott, abban a pillanatban, nekem ez nagyon kellemes volt és imádtam az élményt. De egyébként, tényleg csak ennyi történt, nyelvezés és csók, nem volt semmi komolyabb, tehát nem nyalt ki engem a barátnője és én sem őt.


Az igazság az, hogy tegnap kapcsán, ezt élveztem a legjobban, a nyelvezést és csókot. Azon gondolkodtam, hogy lényegében, én tényleg szeretem a lányokat is? Úgy érzem, hogy eddig görcsösen elnyomtam magamban a dolgot. Mert az 100 százalék, hogy szeretem a fiúkat, de könnyen lehet, a lányokat is? Csak a leszbikus élményre tudok gondolni tegnap óta, illetve azt álmodtam este, csókolózok egy lánnyal és ki is nyalom őt.


Teljesen össze vagyok zavarodva. Mit tegyek? Közeledjek a lányok felé, vagy ez csak egyszerű kaland volt tegnap?


2016. nov. 1. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát először is jó éjszakád lehetett :D

Másodszor szerintem akkor leszel biztos a dolgodban, ha lányokkal is szexelsz.

2016. nov. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól esett mindegy minek hívod magad. Az a lényeg, hogy jó volt. Csináljatok még ilyen bulit és sodródj az árral.
2016. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előttem szólóval. Nem szabad prűdnek lenni, főképp ha önmagadban akarsz elnyomni olyan érzéseket, ami lényegében jó NEKED. Sőt, én javaslom, legyen folyatatás, nincs értelme küzdened magaddal. Ha olyan dolgokat taszítunk el magunktól ami örömet okoz, akkor mi a francznak élünk könyörgöm?!
2016. nov. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Keresd azilyen hármas alkalmat az ismerősöddel és a párjával. Ha összejön, a csók után próbáld ki a csajjal a nyalást oda-vissza. Ha tetszik és élvezed, valmint utána is úgy gondolsz rá, hogy kellemes volt, akkor jó eséllyel biszex vagy, ami nem baj, ha Te is elfogadod magad.
2016. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És irigylem a srácot :-)
2016. nov. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kapott el a hányinger, így szerintem biszex ' vagy ! :D egészségedre és az estét is !! ;)
2016. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

először is, nagyon jól írsz, élvezet volt olvasni a történetedet :D

másodszor: lényegtelen :D, csak ennyit akartam írni

2016. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
irigyellek de nagyon ! am beszéld meg ezzel a lánnyal h csak 2-en feküdjetek össze és ha tetszik a dolog akkor lehet h bisezx vagy :) de lehet h csak a 3-as hevében nagyon jól esett ez az új dolog :) 20/L
2016. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!