Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti együtt maradnátok a barátot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok a barátotokkal, ha kiderülne, hogy biszex?

Figyelt kérdés

Kiderült a barátomról, akivel 4 éve vagyunk együtt, hogy biszex. Még nem volt eddig férfival, de szexuálisan legjobban eddig az elégítette ki, ha női ruhákat hordhat és műf***szt dughat fel magának... Ezt persze én nemrég tudtam csak meg... Most, hogy már beszéltünk róla, belátta, hogy ő ki szeretné próbálni igazi férfival és így akarna velem kapcsolatban maradni, hogy lenne egy pasi aki őt d***gja néha. Nekem viszont ez egyáltalán nem jön be.


Ki hogy áll az ilyen dolgokkal?



2016. okt. 18. 20:57
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
41%

Hát szerintem a női ruhák felpróbálása már inkább a meleg felé hajlik...

Azt engedném, hogy kipróbálja, de tudjak róla és ne menjen a kapcsolatunk rovására.

2016. okt. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
96%
Az én pasim szereti, ha megdugom művel, és ez engem is izgat nagyon. Passzív státuszban el tudom képzelni másik férfivel.
2016. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Passzív státuszban?
2016. okt. 18. 21:08
 4/54 A kérdező kommentje:
De nektek nem gusztustalan, hogy s***gglyukakban járna így az ő pénisze is, utána meg a bennetek?
2016. okt. 18. 21:09
 5/54 bósznya ***** válasza:
76%
Az én pasim is bi :) Van egy felcsatolhatóm amivel agyonkényeztethetem a kis drágámat. Beszéljetek róla, hátha ötletet ad. :)
2016. okt. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Vagy már én számítok manapság prűdnek ilyen dolgokkal kapcsolatban?
2016. okt. 18. 21:12
 7/54 A kérdező kommentje:

Ő is akar felcsatolhatósat. Meg igazi férfit is akarná, hogy megd***gja... Ti engeditek a bi pasitoknak, hogy másokkal szexeljenek?

Ha igen, akkor nyilván ti is szexeltek másokkal, nem? Akkor ilyen nyitottabb kapcsolatok, ha vannak, az milyen gyakori?


Meg ez a biszexualitás milyen gyakori? Én viccből felajánlottam neki, hogy átalakítom nővé, azóta erről ábrándozik... Hogy sminkeljem ki és öltöztessem fel... Meg olyan extrém vágyábrándokról írt, mint hogy megd***gják őt, mint egy k***rvát, többen az erdőben.

Nálatok hogy működik ez?

2016. okt. 18. 21:16
 8/54 anonim ***** válasza:
48%
Ez a dolog engem is taszít hogy őszinte legyek, hogy más fenekében volt a pénisze aztán meg bennem. Viszont megértem, mert elvileg én is biszex vagyok és nekem sokat jelentene, ha ő is megértő lenne velem.
2016. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
96%
Nem szexelünk másokkal, ez tévedés. Mindent kiélünk egymással.Miért menne máshoz, ha én megadok neki mindent??
2016. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem zavarna - ha aktív szerepben van. Passzívként meg h ha nőnek oltozne, sminkelne stb., tuti kiabrandulnek.
2016. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!