Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen hirdetési oldalak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hirdetési oldalak vannak alkalmi bi kapcsolat keresésére?

Figyelt kérdés
Chat oldalakon ülni nincs időm. Van valami hirdetési oldal ami elég pörgős? Kölcs orálra könnyű találni győr környékén?
2016. nov. 6. 10:28
 1/7 BiTOPro97 ***** válasza:
80%

Szinte minden van, de a pár keres fiút. - sikerrel, és sikertelenül, a lányt keres párt. - utóbbit sokan mondják.

Nem mintha ez érintene, kellő szexuális ismeretségi köröm van, nagyjából ez lehet egyik fő oka annak, hogy más nagyon nincs az oldalakon. Az hogy más is így van ezzel.

Lányokat beszervezi a barátnője, fiúk beszerveznek egy lány akit ez izgat.

A biszexualitás leginkább ismeretégi körben megy hazánkban.

Ezt nem csak én mondom, de a nálam több mint húsz évvel idősebb nagybátyám is. - és ez a két nagy kör nincs is átfedésben.

2016. nov. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
www.planetromeo.com Melegek és biszexek részére.
2016. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogy ismerettségi körből szerezzek ez eszembe sem jutott. Nem véletlenül, talán legfontosabb része hogy ne tudja meg senki, főleg ismerős.

Azt a rómeot már próbáltam, teljesen halott.

Azt hittem vannak annál jobb oldalak amit nem ismerek.

Köszi.

2016. nov. 7. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Index forum.


HUSZ alforum.


es kattints a:


A ki akar szopni?

es a Férfi-férfival szex


temara :D


Rengeteg biszex és meleg ferfi van.

2016. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnézem.
2016. nov. 7. 21:30
 6/7 BiTOPro97 ***** válasza:
100%

Ja csak pasit keresel, az itt is megy mint látom.


Előző is jó ötlet lehet.


Bár én online nem ismerkedem, a személyes benyomás is fontos, és a leinformálhatóság sem utolsó szempont, ... . Na meg van is elég ismerősöm aki szexre kapható, de sokan és sok fórumon igen. Például itt is. Amúgy jártam meleg bárokba is. Ma inkább már csak meleg partikra néha. No meg, amikor nincs munkahét, én is tartok ismerőseimmel, akik közt sok a meleg és biszex házi összejöveteleket, lényegében nem ere megy ki a játék, de sok ismertség kötődött már ott. És más/szex is előfordul. És van zárható vendégszoba, fürdőszoba, és a hálószobámat meg én tudom bezárni.

2016. nov. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
Bár alkalmi (például utcai, meleg barát helyek, ...) ismeretségre van egy lakása nagybátyámnak, amit már nem használ, én meg használhatók. - az eladásával vár annak a társasháznak a felújítására.
2016. nov. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!