Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretek csókolózni-vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek csókolózni-vagy is csak nagyon ritkán! Ez mennyire jelent gondot egy alkalmi partnernél, vagy egy laza kapcsolatban?

Figyelt kérdés
26/F

2016. nov. 5. 06:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi partnernél szerintem nem probléma ha nem igényli.
2016. nov. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 BiTOPro97 ***** válasza:

#+1 HPV miatt amúgy sem ajánlott. Ja és fő a védekezés.


Laza párkapcsolatban is partner függő, de ott már inkább elvárt. De mint miden a szexben is, ez is közös megegyezésen alapul.


Amúgy sokkal elfogathatóbb indok is, mint a HPV fertőzéstől való félelem.

2016. nov. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmi és a laza kapcsolatokban én sem szoktam csókolózni, mert ahhoz már több érzelem kell, mint egy lefekvéshez - bármilyen fura is, így van.
2016. nov. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem is értem,hogy lehet szexelni csók nélkül,az kb. olyan mint ha prostinàl lenne az ember.
2016. nov. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
26 évesen még mindig alkalmi partnerekkel tengeted az életedet? Na jó, ez a te dolgod. Ott egyébként tényleg nem kell csókolózni.
2016. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 BiTOPro97 ***** válasza:

Kedves Miquel és mi van, ha két kapcsolat közt van?

Vagy pályakezdő, külföldre készül, etc.

2016. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves BiTOPro97!

Kérdező kérdése egyértelműen alkalmi partnerre, vagy egy laza kapcsolatra van kihegyezve. Ha meg valaki két kapcsolat között van, azt honnan tudja? Oké, elmúlt az egyik, de hogy lesz-e másik, az még a jövő zenéje. :-))

2016. nov. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nekem jobban bejönnek az alkalmi kapcsolatok,nem keresem a kötöttségeket,nem is vagyok egyszerűen olyan természet hogy egy nőnek meg tudjam adni azokat a dolgokat,amik egy komoly kapcsolatban elvárhatók! Ez van,de ez az én problémám. Viszont én azt tapasztalom,hogy egyéjszakásnál(amit egyébként én sem preferálok) , még ott is majdnem minden csaj igényli a csókolózást,nem mondom néha nekem is jó,olyankor fel is dobja az együttlétet. De többnyire valahogy én nem tudom az okát,de rá se tudok gondolni,nem esik jól,és ezt ki se tudom számítani hogy mikor hogyan viszonyulok ehhez... Nem tudom elhinni hogy nincs,csak van lányba is ilyen jó értelemben "bolond" xD aki nem szereti szintén a csókot ,de a szex többi részét igen?!?


Sokan azt is kérdezik hogy nyalni se szeretek? Furcsa mód de! Azt szeretem,mindig van hozzá kedvem.

2016. nov. 7. 09:00
 9/15 BiTOPro97 ***** válasza:

Na a nemed benéztem, mentségemre szóljon, hogy ez az egyetlen magyar nyelvű fórum amit használók.


F = female


No igen, a lányok sokkal gyakrabban igénylik.


Amúgy az egy éjszakásban, ha csak nem kamasz az ember kiég, vagy kezd kiégni. Erre jók a visszatérő szeretők, vagy szexuális ismeretségi kör. Ott ráadásul, csak első alkalomnál szokott ez kérdéses lenni, mert ha később merül fel, akkor a lány tuti többet érez irántad ... .


Én sem vagyok kész most, mondjuk nagyobb részt más okokból egy tartós kapcsolatra.

2016. nov. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szexelnék egy pasival aki nem szeret csókolózni. Ez nagyon alap.
2016. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!