Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 25 évesen érdemes kísérletezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen érdemes kísérletezésbe kezdeni? Fiúként eddig csak lánnyal volt dolgom. Szeretem ha nálam az irányítás, a női test vonz, de évek óta foglalkoztat a gondolat, hogy fiúval is kipróbáljam az orális szexet.

Figyelt kérdés
Eddig két lánnyal feküdtem le. Az első kapcsolat két évig tartott, a második három és fél év után ért véget. Mindketten szüzek voltak mikor összejöttünk. Mindkét alkalommal több hónapos ismerkedés előzte meg az első együttlétet, tudtuk egymásról hogy tiszták vagyunk és azt is tudtuk, hogy hosszabb távra tervezünk. Most hogy vége, úgy érzem kell valami rendhagyó. Nem tudom, érdemes-e korosztályombelit keresni és félek a betegségektől is...

2016. nov. 9. 00:36
 1/10 anonim ***** válasza:
érdemes persze,éld meg,próbáld ki.
2016. nov. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha izgat, próbáld ki, mert később bánni fogod!
2016. nov. 9. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

shemale?!

sztem megérhet egy próbát. persze csakis igényes! pl beszamolokon.

én is totál heteronak vallom magam, de mindig motoszkál bennem hogy kipróbálnám shemale "csajjal"...

25/F

2016. nov. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jobb kipróbálni és eldönteni, hogy ez bejön-e neked vagy sem, mint azon mélázni, hogy milyen is lehet :D
2016. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán hogy érdemes ezt elkezdeni? Nem állok készen egy nyilvános meleg kapcsolatra, nem szeretnék fényképes társkeresőn szerepelni. Az ismerőseim, a munkatársaim a heteró srácot látják bennem, a szüleim előtt csak lánnyal mutatkoztam. Apám soha az életben nem békélne meg a gondolattal... Amúgy évekkel ezelőtt eljöttem otthonról. Albérletben élek, a hely adott lenne, de nincs semmi tapasztalatom a partnerkeresésben.
2016. nov. 9. 19:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Van egy telefonos alkalmazás, a neve Grindir. Itt meleg és bisex férfiak vannak fönt. Összehozhatsz egy egy éjszakás kalandot vagy akár párt is találhatsz magadnak. Egyébként az interneten is vannak erre hasonló oldalak, de a Grindr-t személyes tapasztalatból mondom. Remélem sikerül, sok sikert!
2016. nov. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

sosem késő.

sokkal szarab ha arra gondolsz vissz az életed végén hogy megtehettem volna.

mint egy szerüen nem szolni senkinek rólla.

2016. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
MIntha magamat olvasnám. Főleg a betegséges témát:) Ha gondolodbeszéljünk.
2016. nov. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Történt azóta valami? :)
2018. jún. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3) nem vagy full hetero, ha ilyen motoszkal a fejedben. A shemale is csak egy kibuvo neked, hogy ne nevezd magad biszexnek. Fogadok azota, mar tobb faszt is szoptal es dugtal vagy teged dugtak meg.
febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!