Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek van bi hajlam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van bi hajlam a legjobb barátomban? Bővebben lent

Figyelt kérdés

20 évesek vagyunk mindketten fiúk, és mostanában még jobb barátok lettünk mint eddig pl.naponta beszélünk messengeren vagy élőbe,gyakran összefutunk iszogatunk vagy mozizunk vagy csak úgy beszélgetünk. Egyikünknek sincs párkapcsolat kB egy éve, és mostanában szokott küldeni magáról zuhanyzás után félmeztelen képeket, gyakran megölel élőben, nemrég küldött egy olyan képet amin kB csak a péló nem látszik stb...

Szerintetek ez teljesen normális vagy valami más?



#biszexualitás #biszexuális #barátlegjobb barát
2016. nov. 9. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Elképzelhető, de az is lehet hogy csak feltűnési viszketegség, mutogatni akarja magát...:)
2016. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, mindkét dolog esélyes..


Viszont konnyedén ki lehet deríteni, melyik a kettő közzűl :)

2016. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :-)

Utolsó! Hogy lehetne könnyen kideríteni?

2016. nov. 9. 15:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez ismerni kellene a másikat.


Így ismeretlenbe az tudnám javasolni, hogy apró apropózgatásokkal... Te is küldenél neki félmeztelen képeket, amire Ő, biztos vagyok benne hogy pozitívan reagálna, viszont ekkor jönne a csali: felajánlanád neki hogy, ha akarja, küldesz olyan képet is amin látszik a farkad, esetleg felálva, vagy ilyenek... Ha tetszik neki az ötlet, akkor van valószinüleg, ha kis mértékben is, lehet benne bi hajlam :)

2016. nov. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha mégegyszer fiatal lehetnék, fiús dolgokat is kipróbálnék...

1 éve facérak vagytok, ki lehettek éhezve, nincs kinek küldjön, azt hiszem az előző tanácsolót fogadd meg, Te is küldjél magadról...

F

2016. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Ha mégegyszer fiatal lehetnék"


Miért, most mennyi vagy?

2016. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2016. nov. 10. 18:33
 8/13 anonim ***** válasza:
Kiderült hogy van-e vagy sem? :)
2016. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kideríteni:öleled vissza.
2016. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Visszaöleltem mindig kB 10 másodperces ölelések voltak képet is viszonoztam szerintem tuti van benne rá hajlam :-)
2016. nov. 10. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!