Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ez bi hajlam vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Istvan_sz kérdése:

Szerintetek ez bi hajlam vagy csak kíváncsi heteró lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 26 éves nős pasi vagyok, de gyakran megfordul a fejemben az, hogy milyen lehet az, ha egy pasi kényeztet a szájával. Nekem meg sem fordulna a fejemben, hogy én kényeztessek, se az, hogy megdugjam a pasit, csak, hogy milyen lehet ha leszop egy pasi. Ez bi hajlam lenne vagy csak kíváncsi heteró kósza gondolat? Speciel én nem tartom magamat biszexnek, mert a dugás és szopás része nem vonz. Szerintetek?
2016. júl. 30. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biszex vagy egyértelműen.
2016. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
A falra tudok mászni már ettől a "kíváncsi hetero" dumától. Biszex hajlamod van, igen, de ez nem azt jelenti, hogy akkor kapásból ugyanannyira vonzanak a férfiak, mint a nők. Van átmenet hetero és bi, illetve bi és homoszexuális között is. Nem tudom, mikor fogjátok megérteni végre.
2016. júl. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi heteró.... Ezzel azok nyugtatják magukat, akik nem akarnak szembenézni azzal, hogy biszexek
2016. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

Kíváncsi heteró nem létezik.

Vagyis igen, aki arra kíváncsi, hogy milyen egy szőke nőt megdugni, meg egy barna nőt, meg egy ázsiait, meg egy dagit, stb... De az mind nő!

Ha bárminemű szexuális érintkezésbe akarsz kerülni a saját nemeddel, akkor nem vagy heteró. Pont.

2016. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!