Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok/passzív srácok volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/passzív srácok volt valaki 3 pasival egyszerre? Lehet 3 felé figyelni?

Figyelt kérdés

24 éves crossdresser vagyok. Régóta ki szeretném próbálni több pasival, egy fiúbarátom benne lenne, de úgy alakult, hogy még két ismerőse is. Bevállaltam, hogy akkor jöjjenek 3-n, de kicsit félek, hogy sok lesz, nem az a gond, hogy nem fogom bírni, hogy lehet 3 felé figyelni?

Egyet sz*pok miközben kettőnek verem még annál talán fel lehet venni a ritmust, de miközben d*gnak abban sem vagyok biztos, hogy tudok a sz*pásra figyelni, nem hogy még közben verjem is a 3.-nak.

Volt már valakinek ilyenben része? Lehet 3 felé figyelni. Meg tippeket várok. Elsőre jól hangzott a dolog, de most kicsit beparáztam :D

24/cd



2016. nov. 12. 10:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Nők több dologra is tudnak egyszere figyelni. Pasik csak egyre, de arra nagyon. Crossdresser-ként ezt a női tulajdonságot is el kell sajátítanod.
2016. nov. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiába akarod ki próbálni 3 pasival.. Attól hogy női ruhát veszel fel attól még csak 2 használható lyukad lesz.. A 3. Pasi meg mit csinál nézi? 22 L
2016. nov. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mind aktív, akkor a 3. pasi az egyik másik srácot dugja vagy ha akit szopsz, az veri a 3.-nak, akkor lehetséges
2016. nov. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1-t szopok egy dug 3-iknak verem. Utána cserélnek. Ez a terv.

De szerintem a 3-ikra már nem fogok tudni figyelni, verni közben ez a bajom. Én eredetileg két pasit akartam ,de volt még egy jelentkező.

Mindhárman, biszex full aktívok. Egymással nem fognak foglalkozni.

2016. nov. 12. 13:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hülyén hangzik, de nem fogsz elfáradni?
2016. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a hülye kérdés de ebben mi lesz a jó neked? Lefogadom, hogy a másik felek bele sem gondolnak, hogy neked hogy lesz jó, miközben te itt izgulsz, hogy nekik az legyen. Miért kéne csak a passzív félnek/lánynak foglalkoznia mindegyikkel?
2016. nov. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Hú, ez jó helyzet, irigyellek... Nekem még csak 2 srác volt egyszer. Nem tudom, nem kellett gondolkodnom, csináltam, amit mondtak... Felváltva szopattak, dugtak, volt, hogy az asztalra hasaltattak és egyik dugott, másik a számat használta... Ne parázz, megoldják :) Mondjuk én kimondottan subként csináltam ezt.


F/30, bi

2016. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 nyitott fiú ***** válasza:
100%
Persze nyugodtan nagy élmény F/40/Bi
2016. nov. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Holnap este fogjuk a dolgot megcsinálni, akkor minden kiderül :)

2016. nov. 18. 20:28
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Leírod majd, hogy milyen volt?
2016. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!