Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok/passzív srácok volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/passzív srácok volt valaki 3 pasival egyszerre? Lehet 3 felé figyelni?

Figyelt kérdés

24 éves crossdresser vagyok. Régóta ki szeretném próbálni több pasival, egy fiúbarátom benne lenne, de úgy alakult, hogy még két ismerőse is. Bevállaltam, hogy akkor jöjjenek 3-n, de kicsit félek, hogy sok lesz, nem az a gond, hogy nem fogom bírni, hogy lehet 3 felé figyelni?

Egyet sz*pok miközben kettőnek verem még annál talán fel lehet venni a ritmust, de miközben d*gnak abban sem vagyok biztos, hogy tudok a sz*pásra figyelni, nem hogy még közben verjem is a 3.-nak.

Volt már valakinek ilyenben része? Lehet 3 felé figyelni. Meg tippeket várok. Elsőre jól hangzott a dolog, de most kicsit beparáztam :D

24/cd



2016. nov. 12. 10:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, erre én is kíváncsi lennék! :P
2016. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Persze majd leírom. Most elkezdek készülődni. Fürdés, smink ilyenek...
2016. nov. 19. 15:41
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Na, hogy ment?
2016. nov. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Eljöttek értem kocsival, egyik srácnál voltunk, iszogattunk először kicsit majd az egyikük elkezdett simogatni, smároltunk kicsit aztán másik is odajött a nyakamat puszilgatta és a popsimat markolászta, én kezem meg akivel smároltam annak a farkára tévedt, meg a 3-ik srácéra is amikor odajött, aki meg mögöttem állt annak meg a popsimat kezdtem hozzádörzsölni. Majd letérdeltem és elkezdtem őket felváltva sz.pni, közbe a másik kettőnek verni, de inkább az orálra koncentráltam, így a kézimunka elég béna lehetett. Aztán egyikük hozta a síkosítót és elkezdett ujjazni,így ment még az egyikük el nem sült a számban, ekkor aki ujjazott azt kezdtem el sz.pni aki elélvezett az leült kicsit pihenni, a 3-ik meg elkezdett d.gni. Aki d.gott elélvezett, utána akit sz.ptam az kezdett d*gni, aki meg pihent az jött sz.patni.És így váltogattak elég sokáig. Volt amikor egyik d.gott, másikat sz.ptam jött a 3-ik is próbáltam neki verni de az kicsit sok volt már így váltogattam őket a számba, de általában 2-n voltak egyszerre, aki elsült pihent egy kicsit. aztán tartottunk egy kis pihenőt mert elfáradtam és újra az egészet, kisebb pihenőkkel, hajnalig d.gtak, végére a szám az nagyon elfáradt, legvégére már csak feküdtem mozogni nem bírtam már a számat is csak ők d.gták én nem csináltam vele semmit.

Nagyon elfáradtam, de megérte jó volt, bár 2 elég lett volna. 3 már sok nekem.

2016. nov. 25. 19:02
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
És te ezek közül mikor élveztél el? Vagy az nem számít?
2016. nov. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Andersen se írta volna szebben :D
2016. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 sipekilaci ***** válasza:
100%
Volt, hogy dugtam egy srácot, engem is dugtak és szopattak is. Ment az magától és nagyon jó volt. Annyira, hogy aztán a csajok is belekívánkoztak a gabalyodásba.
2022. júl. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!