Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteronak erzem magam de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteronak erzem magam de fantazialok a hasonlo nemmel valo szexualis kapcsolatrol. Akkor mar biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Kezdok ti hogy kezdtetek es lett e belole tobb mint egy kaland? Ha noi popsit szeretek nyalni szerintetek a ferfie is bejonne? Esetleg hol talalnek (online) hasonlo kezdo kivancsi ferfit? 36f

#kezdő #biszexualitás #Győr kornyeke
2016. nov. 18. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Az én popsim lehet hogy be jönne! Már több pasi is mondta hogy jobb popsim van mint a legtöbb csajnak :D Szőrteleníteni is szoktam és tangát is szoktam hordani néha. Van pár ilyen képem a popsimról ha érdekel valakit :D
2016. nov. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

neeem, tuti hogy hetero vagy, ha férfiként férfit kívánsz :)

pontosan milyen választ vársz erre a kérdésre ?

2016. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt mondanám h bi hajlammal rendelkező kiváncsi vagy.

Honnan irsz? :)

2016. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én fantáziálok mostanában nőkről.Van egy leszbikus barátnőm ő már bemutatott egy szintén bi nőnek.Nagyon szimpatikus,valószínű vele meglesz a dolog.

34/N

2016. nov. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam arról fantáziálni, milyen lehet egy férfit leszopni. Kíváncsi vagyok, mit érez a lány orl közben. F
2016. nov. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tizenéves koromtól tetszik mások farka,volt szerencsém fogni is másét és barátnőm is volt több.Biszex hajlam sok fiúban van,együtt lehet vele élni ha elfogadod.Ameddig fantáziálsz,nem tudod hogy valóban szeretnéd-e,hát próbáld ki!Hogy hol találnál?Elvileg sokan vevők rá,gyakorlatban nem lesz olyan könnyű mert sokan csak a gép előtt ülve játszanak a gondolattal de nem merik bevállalni a találkozást.Személyes tapasztalat.Sok szerencsét!
2016. nov. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"....de fantazialok a hasonlo nemmel valo szexualis kapcsolatrol..."

milyen az hasonló nem?

2016. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!