Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kialakulhat a biszexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat a biszexualitás amiatt, hogy férfiakkal nem tudom élvezni a szexet? L

Figyelt kérdés
Rossz szexuális élmény miatt... Egyre inkább úgy érzem, hogy a fiúkkal való kudarcok miatt, a nôk fele kezdek orientálódni. El vagyok keseredve :(

2016. nov. 21. 00:07
1 2
 1/20 RRR ***** válasza:
2%

ki

kellene egy idősebb férfit találnod,akivel-mellett nőnek érzed magad

kielégít és kíván téged

2016. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De nem velük van a baj, nagyon gyengéden bánnak velem. Mégis a vaginizmus nem szûnik. Szerintem reménytelen a helyzet. Mar bele vagyok betegedve, és az csak ront a helyzeten, hogy arra gondolok, nôkkel nem lenne fájdalom, stb.
2016. nov. 21. 00:18
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Majd találsz rendeset és minden rendben lesz, ne aggódjál. :)
2016. nov. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
Attól még nem leszel leszbikus, mert volt egy rossz élményed. A meleg srácok is már 6 éves korukban azt hiszik magukról, hogy kislányok.. Nálad ez csak egy állapot. 27/f (ráérek)
2016. nov. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Igen, de egy olyan élmény, ami gyökeresen megváltoztatja a szexuális életed, es soha nem tapasztalhatod meg, milyen a szeretkezés, vagy egy gyors dugás. És ami még rosszabb, ha szerelmes vagyok sem tudom a férfi nemi szervét megszeretni. Felizgulok nagyon is, de akkor sem tudok szexelni! Belefáradtam ezekbe. Szívesen lemondanék a szexuális életrôl, de azért vannak vágyaim. :D
2016. nov. 21. 00:47
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Végső esetben van élet a vaginális szexen kívül is. Nem csak nőkkel. Amit egy nő meg tud veled tenni, azt fizikailag egy férfi is.

Az meg hülyeség, hogy minden férfi számára kardinális kérdés, hogy vaginálisan közösülhessen.

2016. nov. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt? És mi konkrétan a problémád?
2016. nov. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha szabad tudni, mi volt az az élmény, ami miatt nem tudnád élvezni a szexet? Ha akarod, akár privátban is leírhatod.
2016. nov. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sok férfi jobban szereti az orált. én is. szóval nem reménytelen a helyzeted.
2016. nov. 21. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pár mondatban leírhatnád, hogy mi volt a rossz élmény. De lehet, hogy akkorát élvezel análisan, mint senki más. Ahogy feljebb írták, van élet vaginális sex nélkül is, heteroként. 33/f
2016. nov. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!