Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális férfiként lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális férfiként lenne egy érdekes kérdésem biszexuális nőkhöz?

Figyelt kérdés

Nehogy véletlen esetleg sértésnek halld a soraimat, csak kérdezem, mert szerintem ez elgondolkodtató!


Voltam már férfival, és élveztem, de engem a nők jobban lázba hoznak. A női test látványa, és az is ha nő vagyok egy nővel.

(ez abban merül ki, hogy a barátnőm néha hátulról hozzám simulva, a nyakam tövét csókolva,

a mellbimbóimat simogatva kiveri a farkam. Mert amúgy nekem érzékenyek a mellbimbóim. De nem ebbe akarok belemenni most, csak gondolom némi magyarázatot igényelt.)

Szóval nekem nem hiányzik kuki a seggembe, mert egy nővel sokkal érzékibb nőnek lennem.

A kérdésem arra irányul, hogy eddig az összes biszexuális nő, akivel eddig a neten beszélgettem, -többnyire családanyák, akiknek a férje tudja, hogy női szeretőjük is van- mind azt mondták, hogy nem jobb egy nővel csak más. És hogy miért más arra minden esetben az volt a válasz, hogy mert érzékibb élmény egy nő testét érezni.

A selymes bőrét, a gyönyörű melleit.

Hát igen, nekem is pont ezért sokkal érzékibb egy nővel szeretkezni. És akkor ez most nem jobb? Csak egyszerűen más? Mert nekem ennél többnek hangzik.

Elhiszem én, hogy ettől még ugyanúgy vágyik és nagyon kívánja, és szüksége van a férjére is, de ne mondja már azt, hogy ezek alapján nem élvezi jobban a barátnőjével.

Persze a helyükben én is inkább azt mondanám a férjemnek, hogy nem jobb egy nővel szívem csak más.


2016. nov. 21. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor mi a kérdés?


Egyébként meg túlzás az amit mondasz, h női szerep a szexben férfiként. Az h hátulról hozzádsimul a barátnőd abban abszolút semmi nőies nincs (feltéve h nem lovak v kutyák vagytok)


Az már, h női ruhát veszel fel, nőiessé teszed a kinézeted, és egy felcsatolhatóval megdug, miközben valóban nőként kezel, az már szerepcsere tényleg. Amíg ezt nem éled át nem igazán lesz arról tapasztalatod h milyen "nőnek lenni", mert talán ez van a legközelebb hozzá. Persze ez sem ugyanaz..


És hát ha mondjuk ki vannak hetero nők akiket nem indít be egy másik nő szexuálisan, egy férfi viszont annál inkább, akkor miért olyan elképzelhetetlen hogy a biszexuálisokat mindkét nem egyformán izgatja? Van egy csomó biszex nő akiket a férfiak jobban izgatnak, de néha nőre vágynak, de pl. el se tudják képzelni a szexet pénisz nélkül, ezért állandóan valami játékszert vesznek igénybe...

2016. nov. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

miért van az az érzésem, hogy te egy hetero férfi vagy aki csak szeretné ezzel a szöveggel vallomásra késztetni a biszexuális lányokat? :D

egy meleg vagy biszexuális férfi nem nőként gondol ilyen esetekben magára, az a transzszexuális, transznemű...

nekem volt amúgy pasim 6 évig, jó volt vele a szex, de... szerencse, hogy nagyon kicsi volt, nem szerettem az orált, mert féltem, hogy viszonoznom kell és póz is kb. misszionárius volt élvezhető csak számomra... (próbáltam amúgy azóta pár más pasival és sz.r volt :) ) többiben valami nem volt oké... eközben tudtam, hogy a nők vonzanak, azóta volt barátnőm, igazából sokkal jobban fekszik nekem ez az egész nővel, mint férfival... szóval tessék, ha szerettél volna hallani egy ilyen választ itt van... számomra nővel jobb és nem férfival de én ezért nem is akarok pasit már többet magamnak... de én biszexuálisnak sem mondanám magam, a férfi test teljesen hidegen hagy... persze ha netán beleszeretek egybe megoldható a dolog, de nekem tényleg semmi igényem ilyesmire :D

24L

2016. nov. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kezd érdekes lenni a beszélgetés:)
2016. nov. 21. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!