Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy biszexuális férfi zömmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális férfi zömmel milyen megítélésre számíthat a nők felől?

Figyelt kérdés

2016. nov. 18. 22:15
1 2
 1/11 Lizus1 válasza:
85%
Szerintem ez egyénfüggő de van ettől megilyed mert ugye a biszex pasi fiúkkal is van és ugye nem lehet tudni hogy most védekeztek-e stb.
2016. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

Sok idióta van, aki azzal jön, hogy nem tud férfiként tekinteni egy biszex pasira.

Sőt, olyan is van, aki attól teszi függővé a megítélést, hogy passzív-e vagy aktív az illető. Szvsz ez a legalja.

2016. nov. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Na pont mint a második válaszoló...

Vagy szélsőségesen jóra, vagy szélsőségesen rosszra.

"Sok idióta van, aki még külön örül is, ha biszex a férfi" - Most mondhatnék ugyanilyen idiótaságot, mint te mondtál, kedves második.


A legértelmesebb amit egy biszex férfi tehet, hogy nem mondja el senkinek (se párjának, se családnak, se barátoknak), ha biszex. Ez mindenkiből vagy köcsög és erőltetett gyűlöletet, vagy köcsög és erőltetett elfogadást váltana ki.


Ha liberális nőről van szó, akkor még lehet a egekig magasztal téged, hogy fú de jó vagy, fú de bátor, stb. Ha konzervatív nőről, akkor meg lehord a földig, undorodik, stb.

Kérdező, erre nincs jó megoldás. Tartsd titokban inkább. Ha hűséges akarsz lenni, akkor úgy is tök mindegy, hogy mibe mártottad a farkad régebben, ha most csak az aktuális nőbe akarod.


(Kedves második, mielőtt letámadnál, csak szólnék hogy próbáltam objektívan a dologhoz közelíteni, egyik oldalt sem támogatva. Csak te pont az egyik szélsőséges álláspont vagy és pont itt voltál példának)

2016. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nincs szélsőséges felfogásom.

Nehogy már az legyen szélsőséges, hogy szerintem nem kellene senkit sem azért elítélni, bántani, hogy kikhez vonzódik/kiket szeret, ameddig nem árt senkinek, valamint nem támogatom, hogy férfiasságában gyalázzanak meg egy olyan srácot, aki szimplán csak volt már férfival szexuálisan, urambocsá passzív szerepben.


Szíve joga eldönteni az embernek, hogy kivel jön össze, de sértegetni nem kellene senkit sem azért, mert biszex.


Az pedig, hogy ne mondja el az ember, szvsz nem jó ötlet. Ha valaki minőségi kapcsolatra vágyik, ami egymás megismerésén, bizalmon, szereteten, egymás elfogadásán alapul, akkor miért lenne együtt olyan nővel, akinél fennáll annak az esélye, hogy nem szeretné/nem fogadná el, ha megtudná, hogy ki ő valójában? (ugyanis a szexuális orientáció a lényünk része)


Megvan a nők joga ahhoz, hogy ne jöjjenek össze biszexuális férfival, és a biszexuális férfiaknak is megvan a joguk ahhoz, hogy ne jöjjenek össze olyan nővel, aki leminősíti őket, sértő véleményt fogalmaznak meg. Nem hazudozni, titkolózni kéne, hanem mindenkink olyan társat keresni, aki hozzá illik.


A gyűlölködést pedig akkor sem fogom elfogadni, ha megfeszülnek.

2016. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Az exem biszex. Tudtam róla, de nem érdekelt különösebben. Ettől még ugyanúgy tetszett és ugyanúgy férfias volt számomra.
2016. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Én válaszolnék hetero nőként, mert úgy látom, inkább csak pasik válaszolnak.


Én valahogy körül vagyok véve a biszex pasikkal, a mostani párom is az, az exem is az. Nagyon vegyes a véleményem, a tapasztalatom velük.


Kezdem az exemmel. Rossz volt a tapasztalatom vele, tudtam róla, hogy az. A legfőbb gond az volt, hogy több férfival is megcsalt. Másokkal dugatta magát, ami ki is derült. A szexuális életünk sem volt az igazi, szerintem az volt a baj, hogy inkább meleg a pali szerintem. Nagyon rosszul esett, szakítottam vele persze. Hiába leszek lepontozva, szerintem nagyon férfiatlan, ha a pasiknál ő a lány, nekem kiábrándító. Ez a véleményem.


A mostani pasim egy álompasi. Igazi férfias pasi. Hát rendesen meglepődtem, amikor elmondta. De elfogadtam. A szex nagyon jó vele, nagy az összhang. Érzem, hogy kíván, nincs olyan tapasztalatom vele, mint az exemmel. Azt tudom róla, hogy a pasiknál is kizárólag aktív, néha be is vonunk egy fiút.


Ha lehet, azt nem tanácsolom, sőt szerintem az a legrosszabb, ha hallgat róla. Legalább legyen velem őszinte. Ha a hátam mögött kavarna pasikkal, ugyan úgy járna, mint az exem. Én meglepődve olvasom, hogy sok biszex férfinál ez természetes, hogy csalják a barátnőjüket. Szerintem mindent meg lehet beszélni. Erről szólna egy kapcsolat. Az őszinteségről. Inkább előbb tudja meg az ember, mint túl későn. Szóval az én tapasztalatom nagyon vegyes, de nem ítélem el őket emiatt, mert nem tehetnek róla, a pasimat meg így szeretem, nekem ez vonzó nála. Nem vagyok sem liberális, sem konzervatív. Nem tehet róla, hogy ilyen, nem éljenezem és nem ítélem el, egyszerűen csak elfogadom, hogy ilyen. Ha más pasi biszex, az szintén nem érdekel, ha nincs köztünk komolyabb kapcsolat.

2016. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Az én megítélésem példul, hogy vedd ki a férfi jelzőt a kérdésből. Egy biszexuális az nem férfi.
2016. nov. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, ha 18 és 25 között vagy, akkor átlagnál nagyobb a statisztikai valószínűsége, hogy pont én telelőttem a forró g ecimmel a torkod, ugyanis viszonylag sok hölggyel voltam. Akkor nemhogy férfi voltam, hanem isten a szemedben. Ha még nem történt meg, akkor majd így lesz. És még csak tudni sem fogsz róla. ;) Nagy pofa, kicsi agy, de remélhetőleg a p inád szűk még.
2016. nov. 23. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22%

8:

Bennem fel sem merült, hogy a 7-es nő lenne.


Én azt gondoltam férfi.

2016. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18%
8-as attól még b*zi vagy ;)
2016. nov. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!