Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért nevetett ki? Rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetett ki? Rosszul csináltam valamit?

Figyelt kérdés
Hármas szexben volt részem, 2 fiú 1 lány, mikor elkezdtem a másik fiút orálisan kényeztetni a lány teljesen elröhögte magát, állítása szerint ő heteró, lehet hogy ez miatt ? Vagy rosszul csináltam és azt nevette ?
2016. nov. 24. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
1%
Hát te b...i vagy. Neked meg a másik pasinak is a lánnyal kellett volna foglalkozni. 😃
2016. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem azért, tudta rólam, hogy biszex vagyok
2016. nov. 24. 23:08
 3/11 RRR ***** válasza:
98%
vagy zavarba lett,azért vihogott
2016. nov. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg csak meglepte a dolog... Hogy folytatódott? :D
2016. nov. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 October15 ***** válasza:
19%

Nyilván kibszta nála a biztosítékot. Az egy dolog, hogy tudta, hogy biszexek vagytok de mint a példa is mutatta nem egészen volt felkészülve az "élményre".


5.: Nos ha van isten az égbe akkor a betyársereg honlapján olvashatjuk a folytatást.. de sanszosan nem úgyhogy asszem ateista maradok. :D


24F

2016. nov. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
98%

Persze mert az normalis ha 1 fiu es ket csaj van, de az nem ha egy csaj es ket pasi. Tipikus naiv felfogas, es meg ot luzerezitek le.

Mint amikor egy csaj k...va es a pasi meg valtogathatja a csajokat az normalis. ( nem mintha meleg lennek vagy k...rva csak hol az igazsag?)

Amugy szerintem csak melepodott hirtelen, mert biztos nem mindennapi latvany. En is nevetnek :D mondjuk en alapjaraton szoktam sexeles kozben szoval biztos vannak ilyen tipusu emberek is, ne foglalkozz vele.

L

2016. nov. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Rémusz bácsi inkább öldd már meg magad légyszíves...
2016. nov. 25. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%
Egyszerűen csak meglepődött, és így tudta magát kifejezni. :D Nincs semmi baj, nyugi.
2016. nov. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%

1!

Miert?

Ha ket no egy pasi felallas van akkor a csajok is elvannak egymassal!

Itt is ez volt a helyzet!

Valoszinu tudatlan primitiv csajjal volt dolgotok kerdezo!

Ezek csak vihogni tudnak semmi mast.

2016. nov. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 October15 ***** válasza:
25%

6.: Momentán szerintem az se normális. Én ilyen perverz gyerek vagyok.. csak az asszonypajtást akarom megdugni de őt nagyon. :D


24F

2016. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!