Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Még sosem csináltam semmit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem csináltam semmit fiúval. Ha kipróbálom az anált passzívként, adjak magamnak beöntést? Vagy elég, ha előtte elmegyek nagydolgot végezni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit sem csináltál még,akkor véletlenül se ezzel kezd!
2016. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Ugorl ki a 10-ről előtte
2016. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1:


A legeslegelső szexuális élményem férfival nekem is dugásban ért véget. Nem bántam meg.

2016. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én egyszerűen csak megfürüdtem előtte és kész. pont igy történt tegnap este is, nem volt semmi gond.
2016. márc. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


Én úgy csinálom hogy előtte nagydolgot végzek.

Utána kimosom magam belülről.


Mivel előtte nagydolgot végeztem így nem jön le fentebbről az anyag és csak a maradékot kell kimosni. :)

2016. márc. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármit is szeretnél csinálni, előtte, utána vagy helyette, nyugodtan adjál magadnak beöntéseket. Ártani nem árt csak használhat úgy testileg mint szellemileg. Egészségedre!
2016. jún. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!