Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nincs radarom, honnan tudjam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs radarom, honnan tudjam, ha a kiszemelt lány szintén vonzódik a saját neméhez?

Figyelt kérdés

Már jó ideje szeretnék lányoknál kezdeményezni, de egyszerűen nem tudok/merek, mert egyszerűen nem tudom honnan tudhatom, hogy ki az aki hasonló beállítottságú. Volt olyna, hogy úgy éreztem valakinél, hogy egymásra vagyunk hangolva, aztán elég nagy pofáraesés lett a vége, egyszerűen nem értek ehhez... pedig srácok mostanában nem igazán érdekelnek... :( A másik meg, hogy félek kezdeményezni a külsőm miatt, hogy lehet ezen átlendülni? (nem vagyok csúnya, de van rajtam felesleg, lányoktól emiatt sokkal jobban félek. Fiúkkal voltam eddig csak, érdekes velük nem voltam akkora gondban a külsőmmel, a lányokat sokkal kritikusabbnak tartom... van benne ráció vajon?)

24/L


2016. nov. 26. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A lányok valoban sokkal kritikusabbak. Minden ismerkedésnél megvan a pofáraesés lehetösége. Ezért nem jo szük ismeretségi körben kezdeményezni ahol sok vonzata lehet. Ismerkedj inkább uton-utfélen!):-)))
2016. nov. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szűk ismerősi körben nem is ismerkedek :D Nem is tudják, nem vállalom fel (ez nehezíti is a keresős dolgot...)
2016. nov. 26. 22:38
 3/3 apple4021 ***** válasza:
100%
Sajnos èn is gondba vagyok ezzel kapcsolatban.
2017. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!