Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Alacsony/abb/ férfiak! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony/abb/ férfiak! Titeket nem zavar, ha magasabb nálatok a kiszemelt? Vagy ugyanúgy a kisebbeket keresitek saját magatoknál? Számít ez egyáltalán manapság?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem.Volt már magas barátnőm,én nem szoktam fent akadni az ilyen felesleges testiségeken.
2012. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 163 centi vagyok, a fiú, aki tetszik 167 szóval nem egy nagy különbség. csak remélni tudom, hogy leszűkítem a kört a magasságommal, de akkor ez nem jött be, mivel nem fontos :D
2012. aug. 13. 13:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 165cm magas, sovány fiú vagyok. Tetszettem már tőlem magasabb lányoknak is, kicsit zavart a dolog, de igazából örül az ember, ha talál rendes lányt manapság. :D
2012. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

engem zavar ha a Nő magasabb. Olyanokhoz oda se megyek.

Pedig volt nagyon sok aki tetszett, de mégse mentem oda.


166 cm / F

2012. aug. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok.


Meg hát az egy dolog ha nekem tetszik a Nő, de magasabb

nálam. Nem biztos sőt 99 % ,hogy a Nőnek nem tetszik,

hogy a férfi alacsonyabb mint ő...szóval alacsony férfiak

lehúzhatják magukat, mint én...sajnos.


166 cm / F

2012. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nálam például még így is magasabb vagy :D
2012. aug. 13. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

egy férfi azért 18 év felett már legyen 170 centi felett, szerintem...

nőknél meg akár a 155 is jó magasság lehet, sok férfi pont az ilyen alacsonyabb lányokat keresi

2012. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

ma 15:13


Te ostoba, szerinted én választottam, hogy csak 165cm magas lettem felnőtt létemre?!


Oszd az észt máshol, te idióta!

2012. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!