Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, lányok mi a minimum...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, lányok mi a minimum idő ami után orálisan kényeztettek valakit?

Figyelt kérdés

arra gondolok,hogy buliban megismered és utána mikor teszedmeg?

ui: azért bisex kategória mert mindekire vonatkozik a kérdés hetero,homo,és bi emberekre.



2016. dec. 9. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

Csak akkor ha a buliban ismerem meg? En nem ismertek meg olyat bulibol, es az amugyis tok idiotan hangzik.

Harom baratom volt eddig, de elobb sexeltem veluk, minthogy oralisan elegitsem ki oket. Es koztuk volt egy aki kifejezetten tetszett es ot tobbszor, tobb helyzetben imadtam, volt egy idoszak,amikor szinte mindig. Szoval ez valtozo lehet, szimpatia kerdese illetve embertipus fuggo. :) Mondjuk a mai lanyok biztos elmennek 2 perc utan is vagy egy rendelt piaert.

2016. dec. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Volt lány akivel délelőtt ismerkedtem meg a strandon és délután már nyaltam. Jó volt.
2016. dec. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

gyúródeszka :D téged sokat látlak kommentelni :D

gyúró - deszka ? --> gyúrni szándékozó srác, aki a proteines üveget nem tudja kinyitni? eki ezért maradt deszka ? :D ( viccet érteni Mr.Deszka ) :D

2016. dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányokat akár első találkozáskor is szívesen. Fiúknak nem. :D 20/L
2016. dec. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hát ha buliban rákattanok, akár azonnal is. végül is mi mást csinálnánk?
2016. dec. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ a szimpátiától és a buliban elfogyasztott pia mennyiségétől. Volt már, hogy ott helyben lesz*ptam egy srácot, de ha szimpatikus is az illető, akkor is inkább elvonulok vele olyan helyre, ahol nem zavarnak.
2016. dec. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!