Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A meleg vagy a bi srácok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg vagy a bi srácok szeretik jobban a transzi illetve shemale csajokat és miért?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a biszexek. Azért mert "csaj", de közben mégis farka van.
2016. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biszex lévén, fantázia szinten valamelyest mindkét "oldalt" ki lehet egy ilyen "lánnyal" elégíteni, főleg hogy van olyan Shemale aki kifejezetten jól néz ki (a gusztustalanok engem sem érdekelnek)
2016. dec. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kérdezed? Egyébként biszex lévén sokat álmodozom róluk. Bár ők általában nem vevők a párkapcsolatra.
2016. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Bi vagyok. De a hideg kiráz minden ilyesmitől (transzi, shemale,ladyboy)

Vagy legyen lány, vagy legyen fiú. Ezek az átmenetek rémisztőek és taszítanak.

2016. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is nagyon vágyom egy shemalera *-* 15f
2016. dec. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Biszexként nekem is nagyon bejönnek.

Megtestesítenek mindent ami izgat a nőkben és ami a férfiakban,egyetlen személyben.

22/F

2016. dec. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a biszexeknek, mert a melegek nem izgulnak fel a nőkre. Én nem vagyok meleg, de egy viszonylag jól kinéző transzvesztita/shemale/ladyboy/crossdresser-rel akár össze is jönnék.
2016. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!