Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg vannak olyan fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan fiatal srácok, akik női ruhában akarnak szexelni, mintha csajok lennének?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen itt írhatna, mert kíváncsi lennék pár dologra. Kíváncsi vok mennyire gyakori az ilyen.

2012. ápr. 29. 19:15
 1/6 anonim válasza:
100%
itt vagyok, mit szeretnél tudni, mire lennél kíváncsi?
2012. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is itt vagyok.. :D 1,5 éve kezdett érdekelni a dolog,most 17 vagyok.Eleinte gyakrabban öltöztem be,most így párkapcsolatban sokkal ritkábban jut eszembe,de azért még most is csinálom..
2012. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok fiatal, de érintett vagyok.

Van ilyen, elég sok. Arányt nem tudok, de tényleg sok.

2012. máj. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ja engem is érint a dolog.27évesen nem vagyok olyan fiatal de öreg sem.

mi érdekel?

2012. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én is.

Nem vagyok éppen tini, de öreg sem. Fiatalkorom óta szeretek ilyet csinálni és mai napig megmaradt. Kérdezhetsz bármit.

2012. máj. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még érdekel az arány: a férfi népesség 10-12%-a vágyik ilyesmire. Tehát igen sok.
2014. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!