Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bisex srác vagyok, és miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bisex srác vagyok, és miért vagyok sikeresebb a fiúknál mint a csajoknál? Nem vagyok feminin alkat, viselkedésem sem olyan de mégis.

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Biztos vagy annyira aranyos hogy a fiúknak is tetszedjél :)
2016. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Mert a férfiak (szexualitástól függetlenül) kevésbé válogatnak, mint a nők (szexualitástól függetlenül).


Egy nőnek nem elég ha valakinek okés alkata van, okés arca, hogy dugni akarjon vele. Egy férfinak elég ha ezek megvannak már a másikban.


Most lehet ezt mindkét nemre csúnyán mondani, hogy a nők válogatósak, vagy a férfiak igénytelenek, de igazából csak el kell fogadni hogy ebben a két nem nagyon különböző. A nőknél sokszor bu zi (ÁTVITT ÉRTELEMBEN) lelki, viselkedésbeli, stb dolgok is számítanak ezerszer inkább.


Ja és sok bi férfi esik abba a buta csapdába, hogy azt látja, hogy a férfiakkal könnyebb dolga van, ezért elhanyagolja a nőket. Aztán úgy vallja magát binek, hogy 5-ből 4 ember akivel szexel, az férfi. Ahhoz hogy megdugj egy nőt, sokkal nagyobb energiabefektetés kell, minthogy megdugj egy férfit. Ne lustulj el, hogy "á, a férfiakkal könnyebb, úgyhogy most csak a férfiakkal leszek".

2016. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

"Egy nőnek nem elég ha valakinek okés alkata van, okés arca, hogy dugni akarjon vele. Egy férfinak elég ha ezek megvannak már a másikban. "


Ez azért nem teljesen igaz.. Van sok olyan nő is, aki éppen csak alkalmizni akar mégha kevesebb is az ilyen. Nekik is bőven elég, ha a srác helyes, jól néz ki.


Én inkább úgy fogalmaznék és ez igaz is, hogy a nőknek jobban számít a szépség, ha alkalmiról szól a történet. Míg sok pasi olyan, hogy kevésbé számít a külső, ha valamennyire is bejön az illető, avval dugni fog most akár hetero akár homo a pasi. Míg egy csúnyább pasinak igaz, hogy egy lánynál tepernie kell, biztos, hogy hamarabb találna szexre pasit. De bőven nem igaz, hogy minden nő olyan, hogy csak kéreti magát. A jó pasiknak hamar beadják a derekukat, akár melyik, ezt én mondom.


Ezt tapasztalatból mondom, mert mikor hetero társkeresőn voltam, a lányokkal pár perc beszélgetés után arcképet is váltottam, tehát ők jobban fel szeretik mérni magát a pasit.


Míg meleg tárkeresőn mi az amit egy pasi kér általában? Farok képet.. Aztán kér max arcosat. Én megmondom őszintén lányokkal jobban szeretek ismerkedni, a pasik tényleg hamar adják magukat és ez nem túl vonzó.

2016. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

"Míg meleg tárkeresőn mi az amit egy pasi kér általában? Farok képet..."

Na ezzel én nagyon ritkán találkozom. Én aktív vagyok és ezerszer jobban érdekel a másik arca és alkata, mint a farka. Sőt, sokszor még a másik segglyuka/segge is előbb érdekel, mint a farka.


"A jó pasiknak hamar beadják a derekukat, akár melyik, ezt én mondom"

Tudom ez most ocsmány nagyképűnek fog tűnni, de én külsőre elég jó pasinak számítok visszajelzések alapján, mert két méter magas, jóképűnek mondott, szőke hosszúkás hajú és sportos alkatú vagyok. Belsőre viszont sokszor van önértékelési vagy önbizalombeli problémám és azt vettem észre, hogy külsőre hiába jövök be elsőre sokszor lányoknak, ha ezek a dolgok átvitt módon a felszínre kerülnek, akkor elveszítik az érdeklődést irántam rengetegszer.

Amikor ezeket leküzdöm néha és belsőre is rendben vagyok magammal, akkor sokkal jobban megy a csajozás. Férfiakkal való ismerkedésben ugyanez az utóbbi nem számít.


"Ezt tapasztalatból mondom, mert mikor hetero társkeresőn voltam, a lányokkal pár perc beszélgetés után arcképet is váltottam, tehát ők jobban fel szeretik mérni magát a pasit. "

Nekem heteró társkeresőn mindig van fent alapból is arcképem a profilomon.


Én azért szeretek lányokkal jobban ismerkedni, mert nem 50-50 arányban vagyok bi és férfiba nem tudok szerelmes lenni. Más okokból, de ebben egyetértünk egymással: A nőkkel jobb ismerkedni, randizgatni, ellenni, a férfiakkal pedig általában úgy is az "egyből szex" dolog megy.

2016. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Na de én egyszerűen ha csupán szexről beszélünk akkor is jobban szeretek lányokkal beszélgetni. Elmondtam miért. Nem kell itt randira hívni senkit. Nyilván nem minden férfi ilyen, de a társkeresőn több mint 80%uk ilyen. A farok méret a legfontosabb. Elég ciki. Nem mintha kicsi lenne nekem, sőt, de akkor is ciki sztem, hogy sokakkal egy értelmes szót nem tudok váltani. Míg a nők értelmesebbek, tudnak írni pl.
2016. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
No meg még annyi, hogy ha valaki jó pasi, az nem csak annyiból áll, ahogy kinéz hiába fényezed a külsőd. De sok csajnak ez is elég, ha sokkal kevesebb is. Csak ráfogják, hogy azért ismerkednek pasival, mert nem találnak nőt, holott ez nem igaz, mert kizárt, hogy ne találjon valaki neki megfelelő lányt, aki azt keresi, amit ő..
2016. dec. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!