Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért fogdos a legjobb barátnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fogdos a legjobb barátnőm? 18/L

Figyelt kérdés
Gyakran fogdossa a pocimat, csipkedi a hájat a hasamon Tegnap suliban felvetette csak úgy, hogy szívesen kinyalná a köldökömet. Tejszínhabbal, tequilával, ilyesmi, vagy akár "natúrba" is. Szerintetek biszex?

2016. dec. 19. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, ilyet azért nem mond egyik lány a másiknak csak úgy.
2016. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Ez mióta heterószexualitás???
2016. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
2. Jelentsd akkor, hogy rossz kategóriában van, ha zavar. Ide irkálni, amit írtál, felesleges...
2016. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%
Épp úgy,mint a tied ;)
2016. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs szó kijelentett biszexualitásról, csak jelzem!
2016. dec. 19. 21:25
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Kedves kérdező ,de nem is heteró.
2016. dec. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban még normális, hogy az ember próbálgatja a nemi szerepeket. És úgy tűnik, hogy nagyon jó viszonyban vagytok, hogy ilyeneket mer neked mondani. Szerintem ettől még nem feltétlenül lezbi/biszex.
2016. dec. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Mert szereti a tequilát és a tejszínhabot
2016. dec. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ilyen nyíltan kimondta, hogy mit szeretne akkor te is nyugodtan rákérdezhetsz, hogy miért szeretné.


Nekem ebben az a legfurcsább, hogy miért pont a hasadat, és miért csak a hasadat. Lehet, hogy nem is biszex, csak valami féle fétis.

Szerintem nyugodtan kérdezt meg tőle. Ha ennyire nyilt akkor úgyse fogja magát kellemetlenül érezni emiatt.

Vagy csak egyszerűen mond meg neki, hogy téged ez zavar.

2016. dec. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, kérdezd meg, miért csinálja, mit szeretne. Ha pedig Te nem akarod amit Ő, akkor közöld vele.
2018. aug. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!