Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » (Hosszú) Nem vonzódik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Hosszú) Nem vonzódik a lányokhoz, de furán viselkedett. Miért?

Figyelt kérdés

Nos, először is adott vagyok én, egy 18 éves bi lány, és az egyetlen barátnőm helyben, aki 15 és heteró.

Én már nem tanulok, ő igen, emiatt hétközben egyszer bevárom amikor hazajön, plusz szombat délutánonként is van egy találkánk. Amíg jó idő volt, mindig elcsavarogtunk minden felé, de amióta lehűlt az idő, mindig bent vagyunk náluk, az esetek 98 százalékában az ő szobájában. Most is így volt.

Csomó dolog az elején nem tűnt furcsának, csak visszagondolva...:D Az első ilyen volt, hogy amikor beléptem, akkor felkiáltott, hogy "hú, de csinos vagy". Aztán feküdtünk az ágyán, én az oldalamon, ő előttem törökülésben, aztán eldőltem ő meg kinyújtotta a lábait és a fejem alá tette, ami pedig nagyon meglepő volt, hogy elkezdett simogatni. Végig az arcomat, a nyakamat, a hajamat...és akkor fel se tűnt, hogy hopp, ilyet nem is csinált soha, csak kiélveztem, mert nagyon szeretethiányos típus vagyok és szeretem az ilyen szöszmötölést. :D

Aztán eljött az idő, hogy jönnöm kellett volna haza...na akkor majdnem elsírta magát, kapaszkodott belém, hogy ne menjek, majd átváltott határozottba, és megigazította maga mellett a párnát, és megütögette a helyet, hogy feküdjek le. Végül beadtam a derekam és levágódtam. Feltartott kezekkel elkezdtem nyomkodni a telefonom, ő meg közel húzódott, egy darabig csak nézett, aztán átkulcsolta a karját az enyémen és ő is telózni kezdett.

És ezután jött ami nekem a legfurább volt már ott is. Van egy fiú, akivel kavar mostanság, és az a srác bunkón viselkedett vele, amitől elszomorodott. Erre én szokásosan vigasztalgattam és megsimogattam a karját, de ez tőlem nem új dolog, én amúgy is ilyen "érintős" ember vagyok. Nade ennek a srácnak küldött kettőnkről képet, amin én nagyon troll fejet vágok, és viccelve mondtam, hogy "még a végén belém szeret", erre ő hallgatott egy darabig, megint elkezdett bámulni meg simogatni az arcomat, és tök komolyan azt mondta, hogy "nem is lenne csoda, ő is látja, hogy mindenhogyan gyönyörű vagy". o_o

Dióhéjban ennyi, amúgy voltak még kis megmozdulásai, pl. megsimította a számat, és megjegyezte, hogy milyen puha, vagy megnyomta az orromat, és akkor meg azt, hogy milyen cuki meg ilyesmi.

Máskor is vannak kedves megjegyzései, de ez az egész a simogatással meg a testi közelséggel nagyon bezavart. :D Egyébként nem mutatta soha jelét, hogy vonzódna a lányokhoz, pl. egyszer meséltem neki, hogy középiskolában piszkáltak a szexualitásom miatt, erre ő a válaszában azt fejezte ki, hogy bár nem normáis az, hogy valaki vonzódik a saját neméhez (is), de attól nem kellene ezzel piszkálódni.

Ezért is nem tudom hova tenni a történteket, meg azt a feszültséget, ami áradt belőle...

Szóval kíváncsi lennék, ti hogy látjátok. :)

Köszi annak, aki elolvassa és válaszol is!



2016. dec. 20. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát ennyiből azért nehéz okosat mondani. Mivel még fiatal, egész biztos vagyok benne, hogy valamilyen szinten nyitott a dolog felé.

Őszintén szólva, én rákérdeznék, hogy akkor ez most mi is volt. Mert ahogy kivettem a szavaidból, Ő tudja róla hogy Bi vagy, illetve eléggé jóban vagytok.

2016. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem valtozott benne nehany dolog..plusz eleg fiatal is,igy plane. Nem tudja eldonteni kihez vonzodik.

Finoman rakerdezhetnel!

Azt meg kell jegyezzem,hogy amikor kezdtek erdekelni engem a lanyok is,en eloszor nem is akartam bevallani magamnak sem :)

19l

2016. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Azt hittem Hosszú Katinkáról lesz szó...
2016. dec. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. - 2.: En is ezekre gondoltam. Ma csak beszeltunk, de huvos volt velem, ellentete annak, amit leirtam ugye. Holnap talalkozunk...majd meglatom, hogyan viselkedik. Ha csak egyszeri alkalom volt, akkor ketlem, hogy felhozom majd a jovoben, mert en nem szeretnek tole semmi "olyat".

3.: Igen, igazabol Katinka a baratnom, csak elferditettem par reszletet, hogy a media ne ismerjen ra. :D

2016. dec. 20. 20:36
 5/7 anonim ***** válasza:
2%
Jaj,kislányok,nem tudjátok milyen az,amikor egy igazi férfi gerjeszt be titeket...
2016. dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
#1 vagyok, igen, ha nem ad több jelet akkor "engedd el" a témát, viszont ha többször is előfordul, akkor tessék beszélni róla :)
2016. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ez csak olyan csajos szeretethiány volt mert a pasi megbántotta,

ha nem bántja meg akkor nem ilyen bújos stb,az hogy te erre különösen bux... az egy dolog.

2016. dec. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!