Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudnám megszerettetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerettetni magam "úgy" az egyik barátnőmmel, aki nagy valószínűséggel heteró? Tapasztalatok vannak esetleg?

Figyelt kérdés
Tudom,kevés az esély rá,de adnátok tippeket?Akár privátban is!A tapasztalatoknak külön örülnék!Nagyon köszönöm!

2016. dec. 27. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Ne rontsd meg szegény lányt!!
2016. dec. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miért lenne "megrontás"?!

Egyébként meg azt kihagytam,de gondoltam evidens,hogy normális,TÉMÁHOZ KAPCSOLÓDÓ hozzászólásokat várok!Ha nem segítesz vagy legalább nem próbálsz,akkor maradj csendben!Köszönöm!

2016. dec. 27. 01:17
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Konkrétan át akarod téríteni.. és ez nem megrontás? Akkor mi?!
2016. dec. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem kell feltétlen "megtérnie".Vannak kivételes esetek mindig.Elég,ha azonos neműek közül engem megszeret kivételesen,ennyi.

Ja,és nem csak a heteroszexualitás és leszbikusság létezik. ;)

2016. dec. 27. 01:23
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Hány évesek vagytok? A barátnődnek van/volt barátja? És tudja rólad, hogy leszbikus/biszex vagy?

Csak azért kérdezem ezeket, mert utána könnyebb lenne tanácsot adni. :)

2016. dec. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha heteró, akkor sehogy.
2016. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan tudod, hogy hetero?

Ha egy kevés vonzalma sincs a lányok iránt akkor sehogy..

Ha van.. Akárcsak kíváncsiság akkor talán egy nagyobb buli és sok pia után mutathatsz neki dolgokat 😄

2016. dec. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ez nem szép dolog...

mármint figyu, akiben van ilyen hajlam az meg fog szeretni téged úgy, anélkül is, hogy próbálnád ezt elérni

akiben pedig nincs, érte nincs értelme teperni!

hidd el, tapasztalatból mondom, szívtam már meg hetero lánnyal aki hülyített és nagyon rossz vége lesz, mindenkinek csak rohadtul fájni fog

2016. dec. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!