Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szeretnék életemben először...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék életemben először kölcsönösen orálozni egy fiúval, de nem tudom, milyen legyen a fanszőröm, ill. a másik félnek. Ez befolyásolja valamenniyre a szopást? 26 f

Figyelt kérdés
Pl. arra gondolok, hogy van-e érdemi különbség a frissen borotvált és a kicsit "borostás" farok között :)
2016. dec. 28. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én biztosan frissen borotválva "jelennék" meg. :)

Borostás tud szúrni.

2016. dec. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Frissen borotvált sokkal kellemesebb. :)
2016. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is a frissen borotváltat javaslom. A szőröst nem, mert eléggé kiábrándító, amikor orál közben a fanszörzet rátapad az ember nyelvére.
2016. dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én elsőre egy bozontost szoptam de fantasztikus jó volt enyém is az
2016. dec. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kicsit borostás farok szerintem szebb, így számomra élvezetesebb, izgatóbb is. A csupasz farok olyan, mint egy gyereknek...

De természetesen szőrös ne legyen.

2016. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csupasz a legjobb. Azt mindenhol körbe lehet nyalogatni, és ha igényes a tag, akkor a zacsit is meg lehet ízlelni :)
2017. jan. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, a frissen borotvált a legjobb, alul, fölül mindent borotválj le. fanszőrt és a zacsit is. Sőt, ha tovább mentek, és hagyod, hogy a partnered izgassa a fenekedet is az ujjával vagy a nyelvével, akkor a fenekedet is borotváld le. megéri :)
2017. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
enyém elég bozontos és imádom ha a partneremnek is olyan
2017. nov. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!