Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Anyum látott engem egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyum látott engem egy másik fiúval meztelenül a szobámba. (csak aludtunk). De most meg azt hiszi hogy csak a fiúk tetszenek. Szerintetek? 18f

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 03:59
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy a valasz nem minden felvetett dilemmat old meg, de fontos leszogeznem: a fonevhez jarulo hatarozoragok helye hasznalata eseten a kerdest ugy kellett volna feltenned, hogy "anyum latott engem ... a szobamBAN". Jelen mondatban teljesen hibas a "ba" rag hasznalata, hiszen nem iranyt, hanem helyet jelol, ezart a "ban" vegzodest kellett volna a fonevhez parositani. Ez egyertelmu
2016. dec. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tetszenek a fiúk?
2016. dec. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

#1es jó nagy csicska vagy!

Legalább ékezetet meg vesszőket használhattál volna,ha már igy megmagyarázod.

Ja,tudom,külföldről irsz,ott meg nincs ékezet se telen,se noteon se semmin.👎

2016. dec. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
3as igazad van az 1es tényleg az:-)
2016. dec. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintünk is azt hiszi. Mi a kérdés? Vigyél haza lányt, azt akkor 1-1.
2016. dec. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
ma mar az is nagy dolog ha egy fiunak nemcsak a fiuk tetszenek. megse hal ki az emberiseg ?
2016. dec. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok szülő nehezen tudja elfogadni, hogy a gyereke vonzódik a saját neméhez (is). Legjobb, ahogy előttem már írta valaki, hogy egy csajt viszel haza, és vele alszol, hogy anyud azt is lássa.
2016. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ne foglalkozz vele, mit gondol anyud. Ez a te dolgod.
2016. dec. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Ilyet még én is csináltam a haverommal. Az a helyzet, hogy régen nem feltételezték, meg amúgy is féltek a melegségtől, hiszen annyira nem volt elfogadott, hogy beszélni se beszéltek rola. Most meg a téma fel lett kapva és mindenki pánikol a szülők is. Ne törődj vele. Mondd meg anyudnak, az ha két férfi egy légtérben van meztelenül, ha meg még barátok is tök természetes és nem b@zulás. Minek szégyenlősködjenek egymás előtt a férfiak.
2016. dec. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha fiúval aszol együtt pucéren az gyanakodásra ad okot.

de van megoldás:aludj együtt pucéra egy lánnyal majd egy kutyával,kacsával,cserepes virággal.

akkor majd nem fogja tudni hogy mégis kire izgulsz.fiúk,lányok,kutyák,háztályi szárnyasok, virágok.


amugy ha nem piszkál érte akkor nem tök mindegy?

2017. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!