Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Budapesti aktiv bisex srácok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti aktiv bisex srácok. Nektek már volt, olyan haver, akivel néha tudtatok/tudtok sexelni? Vagy ha nem szeretnétek ilyet?

Figyelt kérdés

Kiváncsi vagyok, hogy ezzel egyedül vagyok-e (bar engem csak a passzív oldal vonz), aki ilyen havert keres, nem egyéjszakásat.

21f



2017. jan. 4. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem 17-20 évesen egy csapattársam.


Én voltam aki mindig dugott, de kölcsönösen szoptuk egymást. Havi pár alkalom volt, közben mellette voltak más kapcsolataink is.


Jó volt, én nem bántam meg. De azért ilyen tartósabbat még szexkapcsolatból is nehéz összehozni.

22/F

2017. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem próbáltam ki semmit még, de tartósan jó lenne. Nagyon is. 23 f
2017. jan. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Engem inkább Debrecen környéke érdekelne.
2017. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Gondolkodok én is rajta egy ideje, de fiú téren totál szűz vagyok.

Azt nem tudom, hogy a passzív engem mennyire vonzana, de az aktív az vonz azt tudom.

Érdekel milyen lehet, mennyire más érzés mint lánnyal, no meg persze a szopás része is.

2017. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Mi egyik haverommal kölcsönösen leszoptuk egymást meg kivertük egymásnak. Nem volt rossz.

20f

2017. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
Mindig ilyet keresek, de sajnos 2-3 talin túl nem megy, mert eltűnnek. Illetve olyan van, aki évek után is előkerül, de csak évi 1-2 alkalommal. Én meg simán heti szinte vagy akár gyakrabban benne lennék. Aktív vagyok. Azt mondják Pesten könnyű találni, ami igaz is, csak én pl figyelek arra is, hogy kivel. Mert nem akarok elkapni se semmit. Annyit nem ér egy szex.
2017. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

Én is ilyet keresek.

Akinek lenne kedve ismerkedni írjon.

22/F

2017. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Nem könnyű,de Pesten sok biszex és meleg férfi van.

A szexhaverság nálad közös masztit,vagy szopás,dugást takar?

2017. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Minden vonz, amit lehet :)

Szóval sex mindennel :D

2017. jan. 5. 22:18
 10/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem jó lenne egy ilyen haver :)

22F/bi/a

2017. jan. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!