Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért vágyom rá hogy jol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom rá hogy jol megszopassanak, akár egyszerre többen is. Még nincs tapasztalatom srácokkal de izgat a tudat hogy szopjak?

Figyelt kérdés
21/f
2017. jan. 4. 21:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
az szép be lehet szállni?
2017. jan. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10. és mindketten heterok vagytok?


Bár én hetero vagyok, én se sírok otthon, hogy ajj nem sz*p le egyik csaj se. Elmegyek és keresek magamnak.

Ismerkedjetek ti is!

Bár tudom, hogy féltek és nehéz.

Hiszem, hogy egy normális világban minden ember megtalálja a maga párját és végre legyőzve ezt az undorító nem "elfogadó" világot.

2017. jan. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
10-es vagyok,igen heterók vagyunk,mondjuk ezért inkább bi,de más fiúval még nem fordult meg a fejemben,nekem húzó tényező az hogy csináljam,hogy szép esztétikus legyen a szerszám ,komolyan,megláttam és kedvet kaptam hozzá :D ,és tudtommal haver is heteró csak kielégítjük a kanosság csökkentése miatt egymást :D mert így olcsóbb és probléma mentesebb mint barátnővel
2017. jan. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
fiatalság bolondság :D
2017. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy többen, én is vágyok. Eddig csak két srác volt egyszerre, de az is izgató volt.

Ezért én is kipróbálnám mondjuk azt, hogy 3-4 szekszárdi srác "megerőszakolná a számat" :)

Pláne izgalmas, extrém helyen... na arra a városban már volt példa bőven, csak nem többesben :)

2017. jan. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Someone Alone ***** válasza:
100%

#10, #13, ti nem vagytok heterok.

Sehogy sem.

Biszexek vagytok mindketten a haveroddal.

2017. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!