Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ismerősöm szexelni szeretn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm szexelni szeretné velem. Elutasitottam. Viszont azóta többször is álmomban szerelmeskedtem vele. Az azt jelenti hogy én is kívánom öt tudat alatt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 27. 15:26
1 2
 1/13 anonim válasza:

A lelked mélyén igen

Én is voltam már így, és a végén még is lett valami és boldogok vagyunk

2016. aug. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Aha. De miert utasitod el?
2016. aug. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen, utalhat arra, hogy tudat alatt mégis vonz téged a vele való együttlétnek a gondolata.

Az is lehet, hogy később meggondolod magad ez ügyben. Velem már volt ilyen.:)

2016. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az álmok állítólag sosem konkrétan azt jelentik, ami történik bennük. Tehát, ha valakivel dugsz, az nem azt jelenti, hogy dugni akarsz vele. Legalábbis a pszichológusok szerint.
2016. aug. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen. Az álmok nagyon bonyolultak tudnak lenni. Az biztos hogy nem léptél még át teljesen a kérdésen, de nem biztos hogy dugni is akarsz vele...
2016. aug. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
El is élveztél álmodban?
2016. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem élveztem el álmomban. De haromszor is nagyon élethű álom volt hogy szexelunk. Miért utasitottam el? Mert a főnököm
2016. aug. 27. 17:20
 8/13 anonim ***** válasza:

Nos, elutasítottad erkölcsi okokból. Szerintem jól is tetted, amennyiben egyébként szereted a munkádat és hosszú távra tervezel az adott állásodat tekintve.

Azonban ez nem zárja ki azt, hogy egyébként pedig vágyj a vele való dologra, csak az eszeddel tudod, hogy nem helyes és ezért visszautasítottad.

De attól még vonzódhatsz hozzá és akár lehet, hogy emiatt is álmodtál ilyet.

A nagy kérdés, hogy egyébként vonzónak találod? Vagy van valami benne, ami megmozgatta a fantáziádat?

2016. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Már bocs, 8-as, de az, hogy elutasította a főnökét pont, hogy nem garancia, hogy hosszú távon meglesz ez az állása. Ez ebben a helyzetben a faramuciság, hogy nem tudni, melyik döntéseddel veszélyezteted jobban az állásod.
2016. aug. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Már bocs, 8-as, de az, hogy elutasította a főnökét pont, hogy nem garancia, hogy hosszú távon meglesz ez az állása. "

És honnan tudod, hogy pont emiatt nem marad meg?

Meg nehogy már azért szexeljen a főnökével, hogy megmaradjon az állása, ha éppen nem akarja...

Arról nem beszélve, hogy ki tudja, hogy ő olyan főnök-e. Lehet, hogy csak a felettese a kérdezőnek, de van még nagyobb feljebbvaló is...

2016. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!