Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Volt valakinek olyan élménye,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek olyan élménye, hogy úgy berúgott, hogy csak akkor eszmélt rá (tért magához), hogy fiúval feküdt le, mikor már nagyban akcióztak? (főleg fiúknak szóló kérdés)

Figyelt kérdés
Elmesélitek a szorit?

2017. jan. 18. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha bi, vagy homo akkor lehet.

Ha hetero akkor nem.

Az ösztönök dolgoznak. Aki meg ezzel magyarázza, hogy véletlenül, mert részeg volt lefeküdt csak leplezni próbálja, hogy bi, vagy homo, mert valamiért cikinek érzi.

2017. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege, hogy volt-e olyan, hogy arra eszmélt rá fel az illető a részegségből, hogy akciózik valakivel. És hogy mi lett ezután?
2017. jan. 18. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Nyáron egy bulizóhelytől elkóboroltam(nem tudom miért) Képszakadás majd csak annyi maradt meg képfoszlányokban, hogy egy idős pali pakol análba, oda ment el és másnap azért fájt a hátsóm de nem volt rossz visszagondolni.

Első kommentelőnek részben igaza van, én gondolkodtam, hogy basszus remélem nem vagyok meleg, de nem, barátnőm van, a lányokat szeretem, csak hát jó érzés néha ha egy pali szerez meg análba. Gondolom ez a Bi kategória lesz.

2017. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen állapotban elégítettem ki haveromat.Az alkohol oldja a gátlásokat :)
2017. jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És te vagy a heverod vonzódsz/vonzódik a pasikhoz?
2017. jan. 20. 20:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pocsolyarészegen nekem még soha nem jött össze a szex. Hamarabb elalszom, minthogy bármi történhetne.
2017. jan. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt ilyen, de el tudom képzelni, hogy ha mondjuk egy nagyon jól kinéző travi jönne oda hozzám, akkor részegen nem tűnne fel a dolog, hanem csak tényleg az ágyban, vetkőzés után. És még azt is el tudom képzelni, hogy ott álló farokkal, kanosan már nem érdekelne, hogy csaj vagy pasi, és milyen lyuka van...
2017. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!