Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Van valakinek olyan mio gps-e...

Hargitai János kérdése:

Van valakinek olyan mio gps-e amit élettartamra szóló frissítéssel vett?

Figyelt kérdés

Nekem spirit 6970 lm van


Hogy van vele megelégedve?

Én nem nagyon...


Megvan e már az új traffipax adatbázis ami az új szuper traffipaxokat is tartalmazza?

Én az elérhető rtaffi frissítések közt nem találok magyart.


Lehet hogy készülőben van??


Végül sírva könyörgöm valaki árulja el hol találom a termékkulcsot amit elfogad az a szerencsétlen miomore desktop!!!

Új lészüléket vettem amit én bontottam ki a dobozából elvileg a dokumentáció vagy a cd tok hátoldalán van a kód... de az egyik túl hosszú a másik meg 1 karakterrel kevesebb.


Másnak ez hogy néz ki?


Nagyon örülnék ha 1 tapasztaltabb felhasználóval tudnék értekezni, mert ott tartok hogy eladom az egészet a francba.



#Mio #miospirit6970lm #6970lm
2016. máj. 31. 02:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell a vásárlás helyén reklamálni, hogy segitsenek.
2016. máj. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomcatters ***** válasza:

Leg jobb egy gps kepes telefon tablet ... letolteni a Wazeet ott benne van a vilagterkep frissitik is ingyen bennevan az osszes fixtrafi akkor sok millio felhasznalo bejeloli hogy hol mérnek 3 labúval ..megnyitnam most megtudnam mondani hogy ausztraliaba amerikaba v bar hol mérnek e :) Leg jobb

Uzemanyagarakat frisditi hol erdemes tankolni forgalmidugokat nézi utepites utonlévő akadály akar egy felrehuzodott auto es altalaban ezek a dolgok is pontosak amit a felhasznalok jrlolnek rajta a fix trafik meg 1000% osak

2016. máj. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tomcatters ***** válasza:
2016. máj. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, több mint valószínű hogy váltani fogok.
2016. jún. 1. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!